Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 15 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Тепер і Крюківський вагонобудівний завод оголосив про підвищення тарифів на тепло

 

1 грудня 2020 13:30

Перед цим про зміну тарифів оголосила Кременчуцька ТЕЦ і КП «Теплоенерго».

Публічне акціонерне товариство «Крюківський вагонобудівний завод» оголосив про намір встановити тарифи на виробництво теплової енергії за результатами перерахунку окремих складових тарифу без зміни кількісних показників (коригування тарифу).

До цього були діючі тарифи на виробництво теплової енергії ПАТ «КВБЗ» на період з 1 жовтня 2020 року до 30 вересня 2021 року затверджені рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 10.08.2020 № 1111.

У діючих тарифах на виробництво теплової енергії ПАТ «КВБЗ», витрати на паливо розраховані з урахуванням ціни на природний газ на рівні 4 тис 48,49 грн за 1 тис куб м (без ПДВ, без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу газу).

У жовтні 2020 р. оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК «Нафтогаз України» постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО) становила 5 тис 374,10 грн за 1 тис куб м (без ПДВ, без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу газу), у листопаді 2020 р. - 5 тис 375,37 грн за 1 тис куб м (без ПДВ, без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу газу), що більше, ніж у тарифах на 1 тис 325,61 грн (+ 32,7 %) та на 1 тис 326,88 грн (+ 32,8%) відповідно.

Враховуючи вищенаведене та на підставі п. 11 Порядку ПАТ «КВБЗ» перерахувало діючі тарифи шляхом коригування паливної складової, не змінюючи інші статті витрат, з урахуванням ціни на природний газ на рівні 5 тис 375,37 грн. за 1 тис куб м (без ПДВ, без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу газу).

За розрахунками ПАТ «КВБЗ» рівень економічно обґрунтованих тарифів на виробництво теплової енергії за групами споживачів є наступним:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об`єднань приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою: 39621, Полтавська область, Кременчук, вул. І. Приходька, 139.

Нагадаємо, Уже для всіх кременчужан здорожчає тепло і гаряча вода: КП «Теплоенерго» повідомляє про зміну тарифів

Також: раніше наміри про підвищення тарифів оголосила Кременчуцька ТЕЦ. Майже на 30% планують збільшити тариф на тепло і на 25% - на гарячу воду для споживачів Кременчуцької ТЕЦ

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися