Кременчуцька газета
Субота, 18 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» святкує 155 років, інструментальному заводу у його складі – 30

22 квітня 2024 11:00

За ці роки продукція підприємства отримала чимало відзнак і нагород.

ПАТ «КВБЗ» святкує 155-річчя.

Інструментальний завод – 30 літ у складі Крюківського вагонобудівного. Про це повідомляє ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» у Фейсбуці.

У квітні інструментальному заводу (підприємство, де КВБЗ є засновником) сповнилося 30 років. Його історія розпочалася у 1994-ому. То був непростий період, особливо для великого бізнесу. Щоб вижити, підприємства мусили опановувати нові види продукції, напрями діяльності, форми роботи й господарювання.

Наприкінці 1993 року Крюківський вагонобудівний завод, який у вересні відзначає 155-річчя, став відкритим акціонерним товариством. Незабаром до його складу разом з іншими підприємствами увійшло Товариство з обмеженою відповідальністю «Інструментальний завод». Його створили на базі інструментального цеху, відділів головного конструктора №3 та інструментального, які мали чималий досвід з розробки і створення оснастки для всіх видів продукції КВБЗ.

За три десятиліття інструментальний завод зберіг традиційне виробництво та опанував чимало нових напрямів. 1995 року у співпраці з київськими науковцями спроєктовано й виготовлено установки «Топас» для плазмового загартування колісних пар. Із 1998 року підприємство поставляє метрополітенам України та на експорт широку номенклатуру запасних частин. Із 2002-ого – міжповерхові ескалатори, з 2003-ого – рами візків метро, з 2004-ого – тунельні ескалатори. Загалом в кооперації з ПАТ «КВБЗ» було виготовлено 10 міжповерхових ескалаторів та 38 тунельних. Також за цей період інструментальники виготовили і реалізували 1286 рам візків метро трьох типів: повідкових, об’єднаних та шпінтонних. У переліку продукції гумотехнічні вироби для вагонів, контейнери, редуктори тощо.

При цьому одним із основних завдань інструментальників залишається виготовлення, ремонт та обслуговування оснастки для вагонобудування. Сьогодні інструментальний завод також виконує замовлення метрополітенів України та Вірменії, співпрацює з низкою підприємств щодо виготовлення і ремонту техніки та обладнання. Комерційна служба ТОВ «ІЗ» постійно вивчає і опрацьовує умови тендерів на поставку продукції для українських та зарубіжних метрополітенів, організацій та підприємств.

Продукція підприємства отримала чимало відзнак і нагород. За раму візка вагона метро, тунельний ескалатор ЕТК-215 колектив здобув відзнаки Всеукраїнських конкурсів «Кращі вітчизняні товари України» та «100 кращих товарів України». Національні бізнес-рейтинги 2007, 2008, 2012 років принесли заводу почесні грамоти і медаль «Лідер галузі», а тодішнього директора Миколу Денисенка нагороджено відзнакою «За заслуги перед Батьківщиною».

У колективі чимало професіоналів, знаних фахівців. Про це свідчить той факт, що інструментальники Микола Підяшенко, Тарас Баран, Вадим Давиденко є заслуженими машинобудівниками України, токар Сергій Рокошевський нагороджений медаллю «За працю і звитягу», портрети багатьох на дошці пошани акціонерного товариства та інструментального заводу.

У різні роки інструментальний завод очолювали Леонід Гольдштейн, Микола Денисенко, Руслан Денисенко, Олександр Меньков. Сьогодні на цій посаді Сергій Рукавичко. Варто зауважити, що підприємство стало школою становлення для багатьох фахівців, які у подальшому зробили успішну кар’єру на Крюківському вагонобудівному.

Із нагоди 30-річчя вітаємо колектив інструментального заводу, бажаємо вам та вашим родинам здоров’я та благополуччя, багато нових замовлень, цікавих розробок, єдності та завзяття в роботі. Нехай рік, коли інструментальний завод та його засновник – ПАТ «КВБЗ» - відзначають знаменні дати, стане переможним, принесе людям хороші новини, щоб їх праця була мирною і плідною.

Наглядова рада, правління, дирекція, профком ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

 

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися