Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 31 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Печально: умер известный строитель Кременчуга (Изменено)

 
 

 

27 апреля 2020 10:05

«Кременчугская газета» выражает соболезнование родным и близким покойного.

Днями в Кременчуге умер заслуженный строитель Украины, бывший директор ДСК, руководитель треста «Кременчугнефтехимстрой» Виктор Петрович Михайлевич.

По данным редакции, последнее время он очень тяжело болел.

Отметим, что строительная организация, которой долгое время руководил В.Михайлевич, строила не только заводы, но и другие объекты инфраструктуры.

Напомним, строительная компания ЗАО «Кременчугнефтехимстрой-инвест» создана на базе треста "Кременчугнефтехимстрой" история которого начинается с 1961 года.

Предприятие построило «под ключ» завод минеральной воды, фабрику трикотажного полотна, сахарные заводы, молокозаводы, а также школы, детские сады, жилые многоэтажные дома, коттеджи, административные и пром. здания. Наша компания является признанным лидером по строительству агропромышленных комплексов во многих регионах Украины. Специалистами компании быстро и качественно производится монтаж силосов, норий, зерносушек и зернохранилищ отечественного и зарубежного производства.

Компания имеет свою производственную базу, позволяющую выполнять работы любой сложностимонтаж вышек, телевышек, строительство мостов и путепроводов. Сборный железобетон и металлоконструкции изготавливаются на собственном заводе.

В данный момент ЗАО "Кременчугнефтехимстрой-инвест" является генподрядной организацией на многих объектах и способна выполнять строй работы любой сложности в установленные договорами сроки.

Дополнено.

Автобиграфическую справку и некролог редакция получила в мэрии Кременчуга. Печатаем ее языком оригинала.

21 квітня 2020 року на 81 році життя  після важкої, тривалої хвороби перестало битися серце  добре відомої і шанованої в місті людини - будівельника – Михалевича Віктора Петровича.

            Народився Віктор Петрович  1 січня 1939 року в Білорусії, в с. Михейовичі Гомельської області.  Навчався у Київському будівельному технікумі, Київському інженерно-будівельному інституті, був активним учасником  студентських будівельних загонів на об’єктах Алжиру і Казахстану. З 1966 року разом з родиною переїхав до Кременчука, де працював на заводі залізобетонних виробів №1, домобудівельному комбінаті № 3.  За 14 років роботи у ДБК № 3 він пройшов трудовий шлях від  начальника цеху, головного інженера до керівника. Це були роки рекордних темпів будівництва житла у Кременчуці.  І сьогодні тисячі сімей кременчужан проживають у будинках, збудованих завдяки наполегливій праці Віктора Михалевича та трудового колективу, який він очолював. З 1985 року Віктор Петрович очолював «Кременчукнафтохімбуд», який виконував у Кременчуці  активне  промислове будівництво – будував потужності нафтопереробного заводу, заводу БВК, фабрики трикотажного полотна, Орехівського сахзаводу  тощо. Під керівництво Віктора Михалевича «Кременчукнафтохімбуд» також виконував важливі урядові завдання з ліквідації наслідків аварії на Чорнобиьській АЕС, будував монолітні багатоповерхові будинки в місті Кіровокан після землетрусу, який стався в Вірменії.

           Віктор Михалевич був не тільки розумним, вимогливим, принциповим керівником, а й справжнім  професіоналом своєї справи, передавав свій багатий життєвий і професійний досвід молоді, виховавши не одне покоління прекрасних спеціалістів-будівельників. Він завжди займав активну життєву і громадську позицію,  був небайдужим до долі Кременчука та  його мешканців.

            Смерть невблаганна, вона забрала від нас не просто прекрасну людину, видатного будівельника, хорошого сім’янина,  але й справжнього кременчужанина – патріота свого міста. Не стало Віктора Петровича Михалевича, але світла пам’ять про нього навічно залишиться в наших серцях.

Кременчук глибоко сумує з приводу  тяжкої непоправної втрати.  Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися