Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 23 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Пенсійний калькулятор»: переваги сервісу та як обчислити майбутню пенсію

 

15 сентября 2020 14:45

У ньому можна визначити також коефіцієнти страхового стажу та заробітку.

На наших очах відбувається «перезавантаження» реалій життя, і електронні сервіси поступово стають найефективнішим способом отримання послуг. Пенсійний фонд України намагається не відставати у цьому сенсі від причетних до галузі обслуговування колег, тому недарма за відгуками представників громадськості та масмедіа позиціонується як одна з найвідкритіших установ, що працює з людьми. 

Крім людей похилого віку, потенційними клієнтами Фонду є всі застраховані особи, що працюють офіційно і відраховують належні внески. Саме для них – перевірений часом, але модернізований, швидкий і сучасний електронний сервіс «пенсійний калькулятор». Його основна мета – розрахунок розміру майбутньої пенсії з використанням даних, що містяться в унікальній базі даних про застрахованих осіб, яка накопичена у Пенсійному фонді. 

Доступ до зазначеного сервісу надасть кваліфікований електронний підпис, який можна отримати в акредитованих центрах сертифікації ключів. А місце його пошуку, як і багатьох інших сервісів, - вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/). 

До уваги тих, хто хоче скористатися «пенсійним калькулятором»! У реєстрах Фонду інформація про страховий стаж накопичена з 2004 року, а про сплачені страхові внески та офіційну заробітну плату - з 1998 року. Якщо ж людина до того часу офіційно працювала або навчалась, то при здійсненні прогнозного розрахунку пенсії за допомогою «пенсійного калькулятора», можна самостійно, тобто вручну. ввести дані про відсутні періоди трудової діяльності та інші періоди, які враховуються до страхового стажу (наприклад, навчання на денній формі, військова служба тощо). 

За результатами розрахунку майбутньої пенсії користувачу для перегляду надається сума розрахованої пенсії та формується протокол, який містить інформацію про всі складові такого розрахунку. Кількість «сеансів» обчислення майбутньої пенсії не обмежена.

 

 

За інформацією Кременчуцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться