Кременчуцька газета
Неділя, 21 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

«Перемога України — неминуча, вона визначена Творцем»,— Герой України, генерал Григорій Омельченко

1 червня 2023 17:30

Наш дорогий небесний БАТЬКУ,

дорогі наші Сонце, Небо, Земля, Вода,

рідна Матінко Природа, дорогий наш Всесвіте!

Благословіть наших Воїнів Світла на ПЕРЕМОГУ

над путінською фашистськоюМосковією—

планетарним Злом!

(Молитва за Перемогу України).

З кожним днем все ближче до Великої Української Перемоги. Вона — не лише історично неминуча. Перемога України над путінським рашистським терористичним режимом (планетарним Злом) визначена самим Творцем. І так буде! Як кажуть в народі: і до ворожки не ходи.

 

Нагадаємо москалям квітень і червень 1547 року

Тим часом інформаційний простір, будучи перегрітим очікуванням наступу (контрнаступу) ЗСУ заповнений пророцтвами, віщими снами, ведінням,  ворожінням…

Тарологи, нумерологи, чаклуни, відьми, маги, віщуни, ворожки, ясновидці, пророки, астрологи, екстрасенси, мольфари (нікого не пропустив?) «вангують»: коли ЗСУ почнуть наступ (контрнаступ) і в якому напрямку; чи буде, де і коли наступ російських військ; чи будуть,коли і де нові ракетні удари по Україні; чиї безпілотники нанесли удар по Москві; в якому місяці і році і як закінчиться війна іхто в ній переможе —Україна чи росія; чи буде звільнений Крим; на що хворий путін і коли він здохне; чи є у путіна двійники і коханки; чи буде Зеленський балотуватися на другий президентський термін; чи братимуть участь в наступних президентських виборах 2024 року путін і Байден; чи не припиниться військова допомога Україні; чи приймуть Україну в НАТО і ЄС; чи будуть поставлені Україні американські літаки; чи буде звільнений з посади Єрмакаботой чиінший міністр і т. д.і т. п.

 

Аналогічна картина з ворожінням і пророцтвами і в Московії.  «Пророцтва», «віщі сни», «ворожіння» українських і російських шарлатанів про майбутнє України і росії— діаметрально протилежні, головне, щоб гроші платили. Бажано —  валютою. А  загалом — дурдом «ромашка» і чеховська «палата №6» для душевнохворих москалів!

 

До піднятої теми пропоную з гумором прочитати декілька куплетів із пісні «Ворожка» (мовою оригіналу):

 

Ежедневно меняется мода, но покуда cтоит белый свет

У цыганки со старой колодой хоть один, да найдется клиент.

Ну что сказать, ну что сказать, устроены так люди,

Желают знать, желают знать, желают знать, что будет.

Счастье в жизни предскажет гаданье, и нежданный удар роковой.

Дом казенный с дорогою дальней, и любовь до доски гробовой.

Сердце млеет, гадалке внимая, и на всех перекрестках земли

Выражения лиц не меняя благородные лгут короли…

Хто бажає, може послухати для настрою кліп пісні. Вона того варта (див. тут: https://www.youtube.com/watch?v=h_iYsiQnaiI).

Можливо менше будуть бігати до ворожок. Хоча малоймовірно…

А загалом казна що твориться в інформаційному просторі. В голови людей засипали стільки фейкового сміття, що з розуму можна зійти, якщо не підготовлений до психологічно-інформаційних спецоперацій і воєн. Плетуть банелюки (дурниці) 24Х7.

На бездумній довірі і горі людей шобло різноманітних ворожок «стриже» гарнебабло. Стверджують, що зароблені кошти витрачають на допомогу ЗСУ. Звітів про те, яка конкретна «допомога» надана військовим і чи сплачені податки з доходів, отриманих «ворожінням» — не чутно і не видно.

Не відстають від ворожок різноманітні політологи, політтехнологи і «багатопрофільні експерти» («знавці» геополітики і «спеціалісти» з унітазів і каналізації) і так звані блогери, тролі, боти, хейтери. В народі уже кажуть: політолог — це ворожка, а політтехнолог — маніпулятор.Тролів і хейтерів обзивають «шавками» і «смердючими клопами» за їх образливу «критику»незалежних об’єктивних блогерів, експертів, авторів публікацій, інтерв’ю.

Моя порада: не звертайте уваги на таких «шавок» і «клопів», не реагуйте на їх образи і нецензурні слова на вашу адресу. Це єдине на що вони здатні за гроші тих, хто найняв їх для брудної роботи і вашої дискредитації. Просто ігноруйте їх. Хай тявкають, а ви робіть свою справу. Народне прислів’я говорить: собаки гавкають, а караван іде.

Немає нічого дивного в тому, що за дев’ять років війни на голови українців було висипано тони інформаційного сміття, а на вуха навішано стільки отруйної локшини, що багато хто у суспільстві заразився «психічною інфекцією». Такі особи стають соціально, психологічно і морально хворими, втрачають контроль над емоціями і поведінкою. Масово проявляються роздратування, злість, ворожість, нетерпимість в суспільстві.

Виник дивний парадокс. ЗСУ під командуванням генерала Валерія Залужного довіряє 98% українців. Проте офіційні повідомлення Міністерства оборони, Генштабу ЗСУ, головнокомандувача Залужного, командувачів військами переглядають і позитивно коментують в соціальних мережах лише декілька десятків тисяч українців.

«Пророцтва» і «гадання» ворожок, екстрасенсів, астрологів і т. д. на ютюб-каналах сумарно з вдячністю переглядають мільйони громадян. Вони не звертають уваги на те, що декілька місяців або рік тому ці ж самі екстрасенси, астрологи, тарологи, ворожки неодноразово вводили людей в оману своїми «віщими снами» і «пророцтвами», які не справдилися. І що характерно. Складається стійке враження, що мільйони людей свідомо хочуть бути в черговий раз одурманеними черговим «пророцтвом-фейком» як наркотиком і бути під «інформаційним кайфом» екстрасенса або ворожки.

Сенсаційні заголовки під відео на ютюб-каналах, як правило, не відповідають змісту поданої інформації. Перед переглядом відео ведучі просять підписатися на канал, поставити лайк, підтримати ЗСУ, щоб збільшити кількість переглядів і на цьому заробити гроші. На зауваження, що заголовок не відповідає змісту інформації — не реагують. Гонять свою «пургу»і далі.

Зауважимо, що деякі українські ЗМІ популяризують віру в пророцтва (прогнози) астрологів, екстрасенсів, ворожок, які можуть бути або є інструментами російських спецслужб для протягування їхніх наративів у суспільну свідомість з метою підриву віри українців у перемогу і територіальну цілісність України.

Порівняльний аналіз коментарів українців щодо інформації різних гадалок, експертів і  офіційних осіб ЗСУ  яскравозасвідчує наскільки суспільство 

є «інфіковане» російськими фейками і морально-психологічно хворим і  втомленим. 

Коментар, як правило, складається із двох-трьох речень, не по суті порушеної теми, з граматичними помилками. Але це ще півбіди — можна списати на неграмотність або неуважність дописувача. Проблема в іншому. Чимало таких коментарів містять не зауваження чи пропозиції до висвітленої автором теми, а наповнені нетерпимістю, злобою, нецензурною лайкою…

Але ж ми, українці — освічені люди, а не москалі!

Чому ж ми, як спостерігаю, вподобаємося до москальських нелюдів у спілкуванні між собою? Ненависть, ворожнеча між українцями на такому рівні спілкування в соціальних мережах — лише на руку ворогу, який систематично веде проти України ІПСО (сплановані дії з поширення інформації на іноземну аудиторію задля досягнення певної цілі, впливу на емоції, критичне мислення, почуття та дії цільової групи людей. Абревіатура розшифровується як «спеціальна інформаційно-психологічна операція»). Невже не розумієте і не усвідомлюєте цього?

На мою думку, за понад рік гарячої фази війни в тилу наступила психологічна втома, емоційна нестабільність, появилися нервові зриви.Але ж військові, які захищають нас на фронті, щоденно витримують неймовірні психофізичні навантаження, постійно перебувають в екстремальних умовах, зоні високого ризику бути вбитим або пораненим, кожного дня втрачають своїх бойових побратимів!

Одна із головних причин такого психологічного стану суспільства, на мою думку,— це  недолуга державна інформаційна політика і відсутність розумної цензури, а також сліпа, бездумна віра мільйонів людей в пророцтва екстрасенсів, астрологів (і т. д.), які «віщували», що війна завершиться до кінця 2022 року і навіть називали дати.

МАЙТЕ РОЗУМ

Люди стали вірити ворожкам, екстрасенсам, астрологам, а не професіоналам ЗСУ, які неодноразово попереджали (в тому числі і автор статті), що важкі жертовні бої ще попереду, звільнення України і час перемоги залежить від поставленої партнерами необхідної кількості зброї і боєприпасів до неї. На жаль, поставки йдуть по чайній ложці і затягуються в часі. У західних політиків своє бачення на російську-українську війну.

Тим, хто слухає різних екстрасенсів, астрологів, ворожок, а не військових професіоналів, нагадаю, що головнокомандувач ЗСУ, генерал-лейтенант Валерій Залужний (якого іноземні військові називають «стратегом від Бога») у грудні 2022 року в інтерв’ю виданню TheEconomist назвав десять головних тез для Перемоги України у війні з росією (цитую):

«1. Наша стратегічна задача — втримати рубіж і підготуватися до війни, яка може розгорітися в лютому 2023 року. Мати резерви і зброю. Війна ця почнеться не на Донбасі, а з Білорусі в напрямку Києва, можливо, з півдня. Маємо на цьому зосередитися. Хай пробачать мене військові в окопах, але нам треба накопичити ресурси для тривалих боїв наступного року.

2. Росіяни задовго до атаки збирали ресурси. Десь за 3,5-4 роки до війни вони вже почали готуватися. Вони накопичили ресурсів, щоб виконати задачу за три місяці. Але прогадали, не досягши ніякого результату.

3. Взяти Київ з військової точки зору — то було правильним рішенням росіян. Це найпростіший спосіб досягти цілі. Я би вчинив так само. У Герасимова (начальник Генштабу РФ) не було іншого вибору. Зараз він зосередився на Донбасі, щоб зберегти ресурси. Але стратегічно — це безвихідна ситуація для російської армії. Тому росія шукає паузу, щоб накопичити нові ресурси. За Уралом, як і в Другу світову, вони вже накопичують їх.

4. Російська мобілізація спрацювала. Неправда, що у них все так жахливо і вони не будуть боротися. Будуть, бо цар велів їм іти на війну. Росіяни готують 200 тис. свіжих солдатів. Я не сумніваюся, що вони ще раз спробують піти на Київ.

5. Зараз росіяни роблять все, щоб не дати нам перегрупуватися і нанести удар по ним. Але це не вирішує стратегічну проблему. Вони просто виснажують ЗСУ. Навіть, якщо вони наберуть в армію ще мільйон чоловік, щоб закидати нас трупами, як це робив Жуков, це не принесе їм бажаного результату.

6. Я знаю, що можу перемогти цього ворога. Але дайте ресурси. Треба 300 танків, 700 БМП, 500 гаубиць і ми вийдемо на кордони 23 лютого. Ми отримуємо менше, ніж треба. Бійців у ЗСУ зараз вистачає. Мені не треба ще сотні тисяч. Нам треба танки, БТР, БМП і боєприпаси. Я навіть не говорю про F-16. В українських Силах оборони вистачає військових, однак Україна потребує збільшення постачання боєприпасів, снарядів для артилерії, техніки та засобів ППО.

7.Нам треба засоби протиповітряної і протиракетної оборони. Я не спеціаліст в енергетиці, але мені здається, ми на межі. Зараз ефективність ППО 76%. Росіяни шлють 100 ракет, щоб 24 долетіли.

8. Щоб дійти до Криму, нам треба пройти 84 км до Мелітополя. Цього буде достатньо, щоб діставати Himars до Криму. З наявними ресурсами я не можу планувати нові великі операції. Хоча ми зараз працюємо над однією. Ви її ще не бачите, але вона вже йде.

9. Бути командиром і бути лідером — не одне й те ж. При всій повазі до Суровікіна, він як полководець часів Петра І, держиморда. Дивишся на нього і розумієш — або виконуєш завдання, або тобі кінець. Так не працює. У нас теж були свої держиморди. Важливо бути людиною, стати лідером. Це моя релігія.

10.Я довіряю своїм генералам. З початку війни я звільнив десятьох, бо їм було не до неї. Ще один застрелився. Я довіряю Сирському (генерал-полковник Олександр Сирський є командувачем Сухопутних військ Збройних сил України-командувач оборони Києва —Авт.). Якщо він мені каже, що треба ще одна бригада, значить йому вона треба. Я не думаю, що я найрозумніший. Я маю слухати тих, хто на полі бою».

Генерал Залужний наголосив: “Найважливіший досвід, який ми мали і який ми практикуємо майже як релігію, це те, що росіян і будь-яких інших ворогів, треба ВБИВАТИ, просто ВБИВАТИ, і головне, ми не повинні боятися цього робити. І це те, що ми робимо”.

Нагадаємо, що одна із заповідей наших пращурів оріїв-русів говорить: «Ворога Роду твого знищуй без пощади і жалю».

Герой України, заступник головнокомандувача ЗСУ (до недавнього перший заступник голови парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони і розвідки) генерал-лейтенант Михайло Забродський зауважив:

“Наявний чисельний склад сил і засобів ППО фізично не дозволяє створити ешелоновану ППО над усією територією країни. Наразі у нас обмежені можливості ефективно перехоплювати балістичні ракети, боротися із крилатими ракетами та ударними БПЛА, абсолютна більшість яких на маршруті летять на гранично малих висотах в 50–100 метрів. В цьому діапазоні висот наявними зенітними ракетними комплексами можна прикривати незначну територію країни. Саме тому, коли кажемо про перехоплення 70-90% ракет противника, це лише завдяки майстерності особового складу наших Повітряних Сил. Додатково можливості з виявлення повітряних цілей і наведення засобів перехоплення можуть надати системи контролю повітряної обстановки, в яких реалізовано стандарти НАТО щодо обміну інформацією Link-16. Нам потрібен авіаційний “ленд-ліз”. Це можуть бути багатоцільові винищувачі тупу F-16 модифікації Block 50/52 або навіть Block 40/42″.

Валерій Залужний і Михайло Забродський

Не гайте часу на ворожок. Уважно читайте спільну статтю генералів Залужного і Забродського «Перспективи забезпечення воєнної компанії 2023 року: український погляд».

Див. тут: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3566162-ak-zabezpeciti-voennu-kampan...

«ЄДИНІ НОВИНИ»— інформаційна піар агенція за народні кошти

Вчергове привертаю увагу влади (хоча для неї це як горохом об стіну) на недолугу, неефективну державну інформаційну політику та її корупційну складову. Так званих «Єдиних новин» — інформаційний телевізійний марафон, в якому з 25 лютого минулого року вже працювали “1+1”, “СТБ/ICTV”, “Інтер” і “Рада”. Наступного дня до них долучилися “Україна”/”Україна 24” і Суспільне.

«Єдині новини» створюють медіагрупи “1+1”, “Інтер”, StarLightMedia, “Ми – Україна”, парламентський телеканал “Рада” та Суспільне.
18 березня минуло року стартував спільний російськомовний марафон “FreeДом”, організований силами медіагруп “StarLightMedia”, “Інтер”, “1+1” і “Україна” на базі мультимедійної платформи іномовлення UATV.

Завдання марафону “FreeДом” — дати можливість дізнатися правду про російсько-українську війну “російськомовним глядачам з усього світу”.
На початковому етапі “Єдиних новин” комерційні медіагрупи виробляли свої частини марафону власним коштом, але при нагоді прохали про компенсації від держави. У середині 2022 року держава почала їх надавати, закуповуючи відповідні послуги через Prozorro.

Звісно, коли рекламний ринок відновлюється повільно, державні гроші можуть стати життєво важливим джерелом доходу для комерційних телеканалів. Однак йдеться про дуже суттєві витрати— щонайменше пів мільярда гривень за 2022 рік. На 2023 рік на виробництво телеконтенту заклали в бюджет майже 2 мільярди гривень.

Настійливо рекомендую прочитати аргументовану статтю аналітика проєкту DOZORRO TransparencyInternationalUkraine Ярослава Пилипенка «Скільки коштують телемарафони “Єдині новини” та “FreeДом” і програми на “Дом”.

На мою думку, частину зазначених бюджетних коштів під час війни доцільно було б виділити і для патріотичних видань, які тримають інформаційний фронт у протистоянні з російським агресором.

З «Єдиних новин» викинуті телеканали Прямий, Еспресо і 5-й канал. Сьогодні телемарафон«Єдині новини» це інформаційна піар агенція президента Зеленського і керівника його офісу Єрмака за рахунок народних коштів платників податків.

У травні 2022 року українські медійні організації та журналісти звернулися до Президента Зеленського та міністра культури та інформаційної політики Ткаченка з відкритим листом щодо участі ведучих, які поширювали відверту проросійську пропаганду, в ефірах телевізійних марафонів (позиціонуються як національні).

У листі зазначено:«З початком повномасштабного наступу російської федерації державні, суспільні та приватні телеканали України змогли об’єднатись, аби протистояти ворогу на інформаційному фронті. Єдині новини стали новим і унікальним досвідом, коли в час війни медіа не піддані жорсткій цензурі, а продовжують поширювати важливу для суспільства інформацію від ходу бойових дій до людських трагедій і перемог.
Втім, у телемарафонах, які позиціонуються як національні, беруть участь телеведучі, які ще донедавна працювали на телеканалах, власниками яких були проросійські політики. Інформаційна політика цих каналів базувалася на просуванні кремлівських наративів про зовнішнє управління США Україною, “дискримінацію” російської мови, “громадянську війну” на Донбасі, правомірність загарбання Росією Криму тощо. Для цього застосовувалися різноманітні методи від фейкових слухань в Конгресі США до марафонів про “соросят”, розповідей про “біолабораторії США” та навіть спроб телемостів із росією. Йдеться, перш за все, про Василя Голованова, ТигранаМартиросяна, Наташу Влащенко, Тетяну Гончарову, Назара Довгого, Володимира Полуєва, Анну Степанець, Анастасію Даугуле (на фото).

"На їх губах кров українців" (фототаблиця із Інтернету)

Ми занепокоєні участю цих людей в марафонах, які покликані бути об’єднаною інформаційною зброєю проти російських фейків та пропаганди.

Аби не повторити помилки постмайданного періоду, коли частина принишклих політиків і діячів досить скоро відчули безкарність та почали поширювати проросійські наративи і відверті фейки в ефірах телеканалів, маніпулюючи громадською думкою на емоціями громадян України, ми закликаємо Нацраду, МКІП та власників телеканалів, які беруть участь у нацмарафонах, відсторонити цих ведучих від ефіру, забезпечити перевірку цих людей, а до цього часу дати публічну оцінку їхньої участі в національних марафонах.

Ми пропонуємо звернутися до моніторингових організацій, які готові надати Нацраді та МКІП аналітичні довідки щодо діяльності цих телеведучих протягом 2014-2022 років.

На фоні того, що жоден із них не визнав публічно факт багаторічного підігрування ворогу, подальша участь цих ведучих в ефірах може бути використана ними як індульгенція».

Повний текст звернення тут.

ЕКСПЕРТИ

Мене нерідко запитують до думок яких експертів прислухаюся я і просять назвати їх. Група фахівців нашої офіцерської організації «СМЕРТЬ РАШИСТАМ»  («Караючий Меч Арея» — «КАРМА») читають, слухають, аналізують різних вітчизняних і закордонних експертів іаналітиків, в тому числі, і російських (ворога треба добре знати).

Ми знайомимося зі статтями і експертними оцінками політиків і військових США, Великої Британії, Німеччини, Франції та інших країн, які друкуються в найвпливовіших світових інформаційних виданнях. Наприклад, AssociatedPress, Reuters, Bloomberg,FrancePress, TheNewYorkTimes, TheWallStreetJournal, TheWashingtonPost.

Рекомендуємо читати (слухати) аналітику про політичну ситуацію у світі, яку роблять українські професійні експерти у сфері міжнародної політики і міжнародних відносин. Це Володимир Огризко, Павло Клімкін, Роман Безсмертний, Валерій Чалий, які добре відомі в Україні і за її межами як державні і політичні діячі, дипломати, надзвичайні і повноважні посли. Огризко і Клімкін—екскерівники МЗС.

Пропонуємо слухати закордонних політичних експертів-аналітиків, які виступають на українських ютуб каналах: Юрія Швеця (ексрозвідник резидентури КДБ СРСР у Вашингтоні — знайомий особисто) і ЮнусаРаміза (керівник департаменту конфліктології і міграції Інституту миру і демократії Азербайджану, кандидат юридичних наук).

Звертайте увагу на постійні аналізи ситуації на фронті і прогнози професійних військових експертів Сергія Кривоноса, Петра Черника, Ігоря Романенка,Олега Жданова, Романа Світана, Сергія Грабовського, а також військово-політичних аналітиків Дмитра Снєгирьова і офіцера ЗСУ Тараса Березовця, який на фронті.

На «хлопчиків-експертів», які не служили в армії чи спецслужбахі дають коментарі про хід російсько-української війни або проведення спецоперацій, не гайте свого часу!

Цінними специфічними знаннями і цікавою інформацією діляться професіонали розвідки і контррозвідки Олександр Скіпальський, Олександр Зеленько, Ігор Смешко. Послухайте їх виступи на ютюб-каналах. Вам багато чого відкриється. На політичні процеси і події, які відбуваються у світі, будете дивитися іншими очима.

Професійну політично-військову аналітику, яка заслуговує на увагу, дають журналісти Олег Романчук, Віталій Портников, Юрій Бутусов, Леонід Фросевич.

НАША ПОРАДА

Почуте, прочитане і навіть побачене — завжди піддавайте сумніву.
Отриману інформацію перевіряйте, аналізуйте, порівнюйте.
Не піддавайтесь емоціям. Думайте і робіть власні висновки.
Самостійно приймайте рішення кому вірити, довіряти, а кому — НІ.
Професіоналізм експерта і його висновки не підпорядковуйте своєму емоційному, морально-етичному (симпатія/антипатія) чи політично-партійному ставленню до нього.
Народна мудрість говорить: «Фактологічна мова — це мова Бога. Дипломатична — від лукавого».
Пам’ятайте вислів Григорія Богослова: «Бог не в силі. Бог у Правді!».
Бажаємо Вам, якнайменше помилятися! Адже від помилок ніхто не застрахований.

ВИСНОВКИ:

1. Який би шабаш (навіть ядерний удар) не вчинив «божевільний з ядерною кнопкою» проти України — переможного перелому у війні путін не отримає. Це буде свідченням його політичної і фізичної агонії, судоми і конвульсій. Воєнний злочинецьпутін це добре розуміє.

2. Український народ і його Збройні сили витримають будь-які удари кремлівського фюрера. Опитування показало, що 89% українців за будь яких обставин, навіть після ядерного удару путіна, готові продовжувати боротьбу проти російського агресора за свою волю і незалежність України.
Бути українцем —це не лише бути готовим до кінця світу, а й мати плани на потім.

3. У 2022 році українці відродилися та ідентифікували себе як НАЦІЯ! Україна уже назавжди ЗДОБУЛА ментальну і духовну ПЕРЕМОГУ над фашистською російською імперією і путінською ідеологією “руZZкого міра”! Московський фюрер розуміє, що це його крах.

4. Рік прийдешній (2023) — це рік Перемоги України над ВОРОГОМ (ЗЛОМ)  людства у тяжкій, кровопролитній і жертовній битві, яка ще попереду. Пам’ятайте про це!

Це рік народження України як Духовного, інтелектуального, політичного і об’єднавчого лідера Європейської цивілізації та становлення України центром об’єднаної Європи від Ла-Маншу до Уралу і одним із лідерів нового світового порядку. Це рік запуску процесу розпаду в болісних муках російської федерації — останньої імперії планетарного зла.

5. Російсько-українська війна — це війна за збереження людства і планети Земля, цивілізаційна війна між демократією і авторитаризмом.

6. Це війна між Вселенським Добром і злом, Світлом і пітьмою, Правдою і брехнею, Любов’ю і ненавистю, Творцем (Богом) і Антихристом (руйнівником) в особіпутіна. Усвідомте це!

7. Україна і Західна цивілізація на чолі з США і ЄС об’єктивно НЕ можуть потерпіти поразки у війні зросійською федерацією, яка є центром планетарного зла і реальною загрозою знищення світової цивілізації. Московія як загроза людству буде розгромлена. Так буде!

8. Перемога України у війні — це не лише історична НЕМИНУЧІСТЬ (вивчайте історію). Це Божественна місія Української Нації врятувати світ від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити «божевільний» путін. Перемога України над путінським рашистським терористичним режимом (планетарним Злом) визначена самим Творцем. Українці, усвідомте це!

На цю тему читайте історично-біблійне дослідження учениці Майстрів Далекого Сходу Ірини Омельченко (ОМ-І-РА)«Україна — Месія Людства. Біблія і війна», яке було опубліковане у липні минулого року і викликало люту біснуватість на болотах Московії і сатанинської російської церкви. В росії дослідження  заблоковано. Фейсбук-сторінка та Інстаграм автора дослідження (як і тих, хто його поширює) постійно обмежуються і блокуються.

Рекомендую прочитати і відкриється багато…(див. тут:https://censor.net/ru/blogs/3355830/ukraina_messiya_chelovechestva_bibliya_i_voyina)

9. Українці! Не засмічуйте собі голову пророцтвами екстрасенсів, астрологів, ворожок (і т. д.). Це — маніпулятори вашої свідомості. Багато хто із них підлягає обстеженню у психіатра.

Слухайте і довіряйте лише ЗСУ, їх головнокомандувачу Валерію Залужному і генералам, яким довіряє він. Декілька таких духовних практик і будете психологічно і морально здоровими. Гарантую!

27 травня головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний оприлюднив відео з українськими військовими, які просять "благословити рішучий наступ".

"Час повертати своє. Це Молитва за визволення України. З такими словами та думками наші героїчні воїни йдуть у наступ, щоб звільнити Україну від російських окупантів і підняти Прапор Перемоги", - наголосив генерал Залужний.

Він розповів, що на створення відеоролика авторів надихнула Молитва українського націоналіста, написана Осипом Мащаком у 1920-х роках, але тут текст інший.

Зауважу, що слова основного тексту Молитви українського націоналіста були написані на стіні в'язниці кров'ю одним із лідерів ОУН Осипа Мащака після ув'язнення його в результаті Львівського процесу 1936 року на членами ОУН.

Оригінальний текст Молитви:

«Україно, свята мати героїв, зійди до серця мойого.

Прилинь бурею вітру кавказького, пошумом карпатських ручаїв;

Боїв славного завойовника і батька Хмеля тріюмфами,

Гуком гармат революції, радісним гомоном Софійських дзвонів.

Нехай душа моя в Тобі відродиться, славою Твоєю опроміниться,

Бо Ти, пресвята, все життя моє, бо Ти моє все щастя.

Задзвони мені брязкотом кайдан, скрипом шибениць в понурі ранки

Принеси мені зойк катованих в тюрмах, льохах, в концтаборах.

Хай віра моя буде ґранітом, нехай зросте завзяття, міць,

Щоб сміло я у бій ішов так, як ішли герої

За Тебе, Свята, за славу Твою, за Твої святії ідеї;

Щоби пімстити ганьбу неволі, стоптану честь, глум катів Твоїх,

Невинну Кров розстріляних під Базаром i Крутами

І тисячів безіменних борців Твоїх революцій.

Що кості їх розкидані, або тайком загребані

Спали вогнем, життєтворная, кволість у серці моєму,

Нехай страху не знаю я, не знаю, що вагання.

Скріпи мій дух, загартуй волю; в серці замешкай моєму.

В боях, в тюрмах рости мене до ясних чинів для Тебе.

І в чинах тих хай знайду смерть, солодку смерть в бою за Тебе,

І розплинуся у Тобі я i вічно житиму в тобі,

Свята Україно моя, відвічна й непоборна».

Послухати Молитву  українського націоналіста можна тут:

https://m.youtube.com/watch?v=qX0H_VNF3Wo

Відео головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужногоі військових,  які просять "благословити їх на рішучий наступ" див. тут:

https://m.youtube.com/watch?v=a_libtREFRM

ПРОШУ ВАС, слухаючи молитву за визволення України, ПОВТОРІТЬ її разом з нашими військовими, які (число і місяць —***ня) підуть в рішучий наступ «повертати своє».

12 серпня 2022 року польська газета «Виборча» (Wyborcza.pl)опублікувала матеріал під заголовком «Генерал Валерій Залужний: Я б проїхався по Красній площі на танку під українським прапором».

Про це він сказав у відповідь на запитання глядачки в інтерв'ю журналістці Яніні Соколовій ще у вересні 2021 року.

Москалі, не лише ви, весь світ уже переконався, що український генерал слів на вітер не кидає.Окрім танків чекайтена ракети, безпілотники,«бавовну» і «хлопки» по всій росії. Згорить не лише Москва…

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ російській федерації!

 

Григорій Омельченко, Герой України,  кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів», медалі ЄС «Європа —союз цінностей»,  народний депутат України ІІ-VІ скликань, член ПАРЄ (2006—2010),

почесний голова СОУ,генерал-лейтенант


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися