Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Перерахунки пенсій на Полтавщині: коли це відбуватиметься до кінця 2022 року

30 липня 2022 11:10

Збільшення заплановане ще у два етапи.

До кінця 2022 року законодавством передбачено проведення ще декількох перерахунків пенсій. Зокрема:

- з 1 грудня – у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 2 093 гривні зростуть розміри мінімальної та максимальної пенсій, складові пенсійної виплати, які обчислюються з розміру прожиткового мінімуму;

- з 1 жовтня – у зв’язку зі зміною мінімальної заробітної плати з 6500 грн до 6700 гривень зросте розмір мінімальної пенсії за віком у непрацюючих осіб, які досягли віку 65 років і більше та мають страховий стаж не менше 35 років для чоловіків і 30 років для жінок;

- з 1 жовтня особам віком від 70 до 75 років буде встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі 300 гривень (в межах пенсійної виплати 10340,35 гривень). Якщо особа досягне віку 70 років після 1 жовтня, компенсаційна виплата буде встановлена з дати досягнення 70-річного віку.

Крім того, у осіб віком від 70 років, пенсія яким призначена відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" та які мають стаж 35 років для чоловіків і 30 років для жінок, мінімальний розмір пенсійної виплати встановлюється на рівні 3000 гривень.

Якщо у зазначених осіб страховий стаж становить менше, ніж 35 років у чоловіків і менше, ніж 30 років у жінок, мінімальний розмір пенсійної виплати визначається пропорційно наявному страховому стажу, виходячи з розміру 3 тис  гривень.

З 1 грудня особам віком до 70 років, страховий стаж яких становить не менше ніж 35 років у чоловіків і не менше ніж 30 років у жінок, які отримують пенсію відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" та не працюють, мінімальна пенсійна виплата буде встановлена на рівні 2500 гривень.

Особам, страховий стаж яких становить менше, ніж 35 років у чоловіків, і менше, ніж 30 років, у жінок, мінімальний розмір пенсійної виплати встановлюється пропорційно наявному страховому стажу, виходячи з розміру 2500 гривень.


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися