
Міська влада Кременчука уміє "покращувати" людям життя.
Минулого тижня у Кременчуці почали активно рекламувати те, що переселенці можуть отримати допомогу від держави через міську лінію допомоги "Гуманітарний Кременчук".
Відповідно, оголошення можна знайти на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.
"Для отримання продуктового набору необхідно зареєструватися на гарячу лінію "Гуманітарний Кременчук" за номером телефону 0 800 33 22 21 (дзвінки приймаються з 08.00 до 20.00 щоденно). Отримати продуктовий набір можна буде в будні дні з 9.00 до 16.00 за однією з адрес: - Кременчуцька гімназія № 12 (вул. Володимира Великого, буд. 52); - Кременчуцька гімназія № 1 (вул. Чкалова, буд. 1а); - Кременчуцька гімназія № 29 (вул. Республіканська, буд. 76)", - йшлося в оголошенні.
І допомога від держави, а не той пакет перловки і пляшку води, яку пропонували переселенцям влітку в якості допомоги від міської влади Кременчука.
Не минув і тиждень, як люди почали скаржатися, що знову у Кременчуці, аби отримати допомогу вже не від мера, а від держави, варто пройти 7 кіл пекла. Так, на лінію "Гуманітарний Кременчук" не можливо дозвонитися. А коли люди звертаються безпосередньо в пункт видачі, то їх відправляють реєструватися.
Це все видно із дописів в групі "Переселенці Кременчука".
"Чому на Раківці не можна телефонувати на гарячу лінію, щоб записатися на гуманітарну допомогу, яку надають у 29 гімназіїх. Приїхали по одному в черзі, людей мало взагалі, а кажуть, що записуйтесь тільки на гарячу лінію, яка не відповідає днями. Ну як ви це отримуєте? Чому треба залякувати людей", - пише Людмила Бондарь.
Люди вказують, що операторів дуже мало, тому такий ажіотаж.
"Коли я додзвонилася, чути в трубці було, що крім оператора, з яким я спілкуюся, приймала заявку ще одна жінка, і більше стороннього чути не було. Мабуть, їх всього дві людини, які приймають заявки, а їх, імовірно, більше 30 тисяч, тому складно додзвонитися. Це питання швидше треба ставити керівництву міста, чому так мало співробітників приймають заявки", - зазначила Ліна Черняєва.
Але це ще не все. Людей, які дозвоняться на лінію "Гуманітарний Кременчук" чекає не дуже приємна розмова з операторами.
"Таке враження, що вони ту допомогу з власної кишені дають, від своєї родини відривають. Внучка -переселенка хотіла записатися на отримання допомоги. Так ви б чули, як там з 18-річною дитиною розмовляли. І те, мовляв, не так кажете, і вулиці Національної Гвардії в Кременчуці немає, і що ви вигадуєте. А в результаті через поганий зв'язок розмова припинилась і вона більше не дозвонилась", - розповіла кременчужанка Світлана Павліна.
Що тут сказати, кременчуцька влада неодноразово потрапляла в не дуже гарні ситуації із видачею допомоги вимушеним переселенцям. Ось і ще один із таких прикладів.
Читайте: У Кременчуці ВПО через "Гуманітарний Кременчук" обіцяють видати продуктові набори від держави
Світлана Павленко