Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Переселенці у Кременчуці відмовляються від гумдопомоги мера Малецького, бо не хочуть бути пташками і їсти лише перловку та пити воду

Ми в Telegram

11 серпня 2022 18:15

«Правда - переможе!», а ті, хто брешуть, потім будуть просто опускати очі, бо їм має бути соромно за свою таку брехню і «роботу».

Як нагодувати родину переселенців перловою кашею, хлібом і водою - меру Кременчука Віталію Малецькому із зарплатою понад 60 тис грн, схоже, не зрозуміти.

Як не зрозуміти це і його підлеглим, які, навіть, не розуміють чому журналісти допитуються про таку мізерну допомогу, а називають це провокацією.

Відповідний пост сьогодні у Фейсбуці розмістила начальник управління соцзахисту Марина Доценко

Вона жаліється, що проти неї йде травля, на яку вона не реагує і тому далі проти неї слідує провокація.

Саме останнім словом вона називає те, що група осіб, за активною участю відомого у місті волонтера Марченка Артема та журналісти ряду незалежних від влади Кременчука ЗМІ, які правдиво висвітлюють процес видачі мізерної допомоги, прийшли за для отримання офіційних коментарів на скаргу. Журналісти «Кременчуцької газети», хотіли запитати, чому переселенці отримують в якості гумдопомоги перловку та воду і як їм з цими «харчами» прожити.

І ми ці питання поставили та виклали у статті Скандал навколо пункту роздачі допомоги «Гуманітарний Кременчук»: переселенки говорять, що їм погрожують

Заздалегідь дякуємо пані Доценко за отримані відповіді.  

Але повернемося до її посту. Ми, дійсно, з повагою відносимося до того, що з першого дня війни влада та громада об’єднує зусилля з усіма, хто надає допомогу людям і бореться з ворогом.

Але ми не можемо погодитися з пані Доценко в тому, що останнім часом все частіше точаться нападки з боку заангажованих ЗМІ щодо роботи гуманітарного хабу влади і що журналісти, намагаючись дізнатися правду запитують чиновників неугодні їм питання.

Мабуть, пані Даценко вже влетіло від керівництва міста за те, що взагалі спілкувалася з НЕ комунальними ЗМІ.

Але якщо Марина Доценко називає роботу незалежних ЗМІ провокацією проти неї особисто та проти міської влади в цілому, то ми просто покажемо вам відео, в якому переселенці, безмежно вдячні всім за підтримку, проте висловлюють своє бачення щодо отримання гуманітарки у вигляді перловки та води.

Саме у цьому відео люди кажуть, що діти перловку не їдять, що ця допомога - їжа для пташок, запитують де тушонка і, навіть, відмовляються від отримання набору від Малецького у вигляді перловки та води.

Вже поза камерою люди кажуть, що раніше до перловки та води команда Малецького ще давала мило і вони, вже з гумором, кажуть, що, навіть, в цьому наборі хтось викрав ще одну річ - мотузку.

Ми ж наприкінці погодимося з пані Доценко: «Правда - переможе!», а ті, хто брешуть, потім будуть просто опускати очі, бо їм має бути соромно за свою таку брехню і «роботу».

Нагадаємо, Міська влада Кременчука на чолі з Віталієм Малецьким вкрай зганьбилася: нехай спробують прокормитися самі тим, що видають

Скандал навколо пункту роздачі допомоги «Гуманітарний Кременчук»: переселенки говорять, що їм погрожують

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися