Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Переважна більшість хворих на Полтавщині на гострі респіраторні інфекції – діти

 

27 февраля 2018 09:40
Переважна більшість хворих на Полтавщині на гострі респіраторні інфекції – діти

У Полтаві за тиждень лабораторно підтверджена методом полімеразної ланцюгової реакції наявність грипу типу В у 6-ох хворих.

За даними ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», в області станом на 26 лютого поточного року продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції. 

Показник по області є нижчим за епідпороговий, однак на 1-й адміністративній території – у Пирятинському районі – спостерігається перевищення епідемічного порогу.  Про це повідомляє Полтавський обласний Центр здоров'я

За минулий тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 9 тисяч 561 особа, захворюваність зросла на 6% (як і на попередньому тижні, темп зростання незначний). Показник склав 673,8 на 100 тисяч населення (на 46% нижче за епідпороговий). 
Дітей захворіло 6076 (64% від кількості тих, хто захворів). При цьому, як і два попередні тижні, найвищі показники захворюваності спостерігаються серед дітей шкільного віку (від 5-ти до 17-ти років). 

Госпіталізовано 494 хворих (6,4% від загальної кількості тих, хто захворів). 
Перевищення епідемічного порогу спостерігається в Пирятинському районі, де показник захворюваності є найвищим в області (928,3 на 100 тисяч населення – майже в 1,5 рази вищий, ніж по області). 

Вірусологічною лабораторією ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» за тиждень лабораторно підтверджена методом полімеразної ланцюгової реакції наявність грипу типу В у 6-ох хворих в м. Полтаві.
 

Рішеннями органів місцевого самоврядування на карантин закрито 25 шкіл: 6 – у Новосанжарському, 5 – у Оржицькому, 3– у Хорольському, по 2 – у Чорнухинському, Решетилівському, Миргородському, Кременчуцькому та Котелевському та 1 – у Гребінківському районах.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня стало відомо, що епідпоріг не перевищено, але хворих на ГРВІ у Кременчуці більшає

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться