Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 19 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Перевезення фортепіано основні моменти які потрібно знати

 

13 августа 2020 15:05

Основні фактори та моменти по яких можна визначити професійних перевізників та які повинні бути під час перевезення фортепіано.
 

Під час перевезення фортепіано існує низка правил, дотримання яких дозволить виконати процес без ушкоджень музичного інструменту та приміщень і уникнути травм. Це стосується не тільки того, як брати та за що триматися, але і в комплексі всі частини переміщення, включаючи розташування на точці фінішу.

Перш за все заявка на перевезення фортепіано має бути повною. Перевізник уточнює марку та колір фортепіано, його висоту (ширина та глибина зазвичай стандартні та не мають суттєвих відзнак у акустичних інструментів) ця інформація допоможе визначитися з вагою. Наявність вантажних ліфтів на адресі завантаження та розвантаження (актуально для другого поверху та вище). Адреса обох точок, дозволить дізнатися відстань. Всі ці фактори впливають на ціну, якщо їх не уточнив диспетчер, сума за перевезення може бути змінена в процесі.

В будь якому випадку, перш ніж починати рухати музичний інструмент потрібно переконатися в тому, що всі фіксатори знаходяться в зачиненому положенні та надійно утримують окремі панелі. Також переконатися, що за панеллю під клавіатурою немає сторонніх предметів (склянки з водою, схованки тощо).

За часи існування цього музичного інструменту його вдосконалювали не лише за музичними якостями та зовнішнім дизайном, також розвиток торкнувся і зручності перевезення. Конструкція передбачає ручки для пересування, які розташовані на задньому, прихованому боці. В деяких моделях вони створені в якості нерухомих паралельних задній стінці дощечок або дерев’яних прутів. Іноді їх створюють прихованими в пазах перпендикулярних важелів. З лицьового боку беруть за клавіатурний клаб. Перевезення фортепіано починається з його переміщення від стіни та пакуванні (що завжди рекомендовано). Пакування відбувається в кілька етапів: плівка, картон і верхній шар плівки. Картон застосовують для фасаду, та кутів які знаходяться в зоні ризику.

Перенесення фортепіано по приміщенню та до вантажівки відбувається за допомогою такелажних ременів та спеціальної тачки (тільки по рівній поверхні). Спуск та підйом лише за допомогою такелажних ременів. До ліфта та по коридорах транспортують задньою стінкою до кута повороту, це стосується і сходів. Перш ніж почати рух по маршруту прибирають всі сторонні предмети які можуть зашкодити пересуванню.

Завантаження та розвантаження відбувається в кілька способів, залежно від типу кузова вантажного авто. В мікроавтобус завантажують або методом взводу – один край підіймають та авто під’їздить, потім підіймають другий бік та заносять. В такому випадку вистачає двох вантажників які виконують переміщення. В іншому випадку участь приймає і водій, фортепіано просто підіймають та ставлять у вантажний відсік. Якщо бортове авто то може бути також кілька способів. Підносять заднім боком до борту та нахиляють і задвигають, потів ставлять. Або підносять лицем та виважують і ставлять. Перевезення фортепіано у вантажному відсіку відбувається тільки в зафіксованому положенні з застосуванням спеціальних ременів.

Допомогу у створенні матеріалу та фото надала компанія ГрузОк

На правах рекламы

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться