Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 8 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Перспективи лікарняняного харчування в кременчуцьких лікарнях на 2019 рік: треба їсти, не можна відмовитися

 

13 декабря 2018 09:40

Виявлено ряд сумнівних змін в тендерній документації.

Наприкінці листопада на сайті публічних закупівель «Prozorro» було оголошено про проведення закупівлі послуг з організації харчування у лікувально-профілактичних закладах Кременчука у 2019 році. 

Про це нагадали в громадській організації КреміньАнтикор.

Очікувана вартість вказаних послуг – 10 млн 679 тис. 965 грн., а сам аукціон передбачено провести 4 лютого 2019 року. Комплектів харчування однієї особи на одну добу – 270 тис. 411 шт.

Антикорівці нагадують: у 2018 році вже проводилися відкриті торги з аналогічним предметом закупівлі – тоді постачальником харчування до кременчуцьких лікувальних закладів було визначено ТОВ "ПОНТЕМ.УА".

«Ми порівняли тендерну документацію до обох закупівель і відшукали певні зміни, які стосуються умов надання вказаних вище послуг. Так, у першому тендері було передбачено, що учасник у складі своєї тендерної пропозиції, окрім іншого, повинен надати ПРИМІРНЕ двотижневе циклічне меню - у новому тендері від учасника вже вимагають двотижневе циклічне меню з обов’язковим зазначенням ваги страв (термін «примірне» був виключений).
Окрім цього, в умовах тендерної документації до закупівлі від 2018 року було передбачено, що переможець торгів, у разі необхідності, може отримати в строкове платне користування приміщення харчоблоків – на умовах договору оренди терміном по 31.12.2018 з річною орендною платою у розмірі 1 грн. У тендерній документації до нової закупівлі на 2019 рік зазначені привілеї для переможця торгів не передбачено
», - розповіли про свої дослідження анти корівці.

Активісти нагадують, що змінилося і в переліку послуг з організації харчування.

«У новому тендері (на відміну від закупівлі 2018 року) окремо передбачено дієтичне харчування для осіб зі статусом ветерана війни (в т.ч. АТО) - у КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна», КНМП «Лікарня відновного лікування», КНМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського» та КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька». Також у новому тендері окремо зазначено нормотрофічне харчування (доросле) для ендокринологічних та гастроентерологічних хворих (КНМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського»); для пацієнтів інфекційного відділення – у КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька». У тендерній документації до нової закупівлі на 2019 рік (на відміну від попередньої) на учасників торгів покладені певні зобов’язання при розробці двотижневого циклічного меню», - зазначають анти корівці.

Серед сумнівних змін – по-новому прописані наслідки надання харчування в асортименті та кількості, що не відповідає заявці на харчування. У тендері на 2018 рік передбачено, що у разі настання такого випадку, харчування «не підлягає вжитку та повертається учаснику з подальшою заміною відповідно до заявки»; натомість у тендерній документації до нової закупівлі, харчування «може бути повернено Учаснику з подальшою заміною відповідно до заявки», тобто заміна харчування у такому випадку вже не носить обов’язковий характер.

Посилання на закупівлі:

На 2019 рік - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-11-27-001509-b

На 2018 рік - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-04-12-002144-a 
 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться