Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 22 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Піддубна образилася на Дедюріна за гендерну дискримінацію і просила мера-кума Малецького покарати кривдника гривнею

 

24 жовтня 2019 15:10

Дедюрін, як то кажуть, відбувся легким переляком.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутатка Оксана Піддубна зачитала свій запит щодо оголошення догани та позбавлення премії в.о.директора парку «Міський сад» Віталія Дедюріна за неетичну поведінку під час виконання службових обов’язків.

Вона розповіла, що 10 жовтня 2019 року на засіданні земельної комісії трапився інцидент, який потребує реагування з боку міського голови.

«Так, під час розгляду питань комісією я звернулась до в.о. директора «Міський сад» з проханням: озвучити суму його заробітної плати, а також уточнити скільки коштів він отримав у серпні та вересні поточного року.

У відповідь пан Дедюрін В.М. почав підвищувати на мене голос, поводив себе агресивно: на мою адресу посипались безпідставні звинувачення та зустрічні питання, хоча ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» закріплює за мною право ставити депутатські запитання директорам, а не навпаки. На зауваження які надходили від присутніх на комісії в.о. директора «Міського саду» не реагував і продовжував сперечатися.

В результаті дійшло до того, що пан Дедюрін В.М. заявив мені, цитую: «…Вы хотите попробовать на сколько я мужчина? У меня есть что показать!», - каже О.Піддубна.

На її думку така поведінка керівника «Міського саду» навіть викликала інтерес у деяких депутатів, які переглядали засідання комісії в режимі «онлайн» і їм стало цікаво побачити чим же так хизується пан Дедюрін.

«Мені так і сказали: «Нехай покаже, ми посміємося, якщо вдасться щось розгледіти!». Тільки особисто мені не смішно.

Така поведінка посадової особи є неприпустимою, неетичною і навіть містить ознаки гендерної дискримінації по відношенню до мене не лише як до депутата, але і як до жінки.

Вважаю, що міський голова має втрутитись в цю ситуацію та застосувати до свого підлеглого (в.о. директора «Міського саду») певні санкції, з метою запобігання виникнення таких конфліктів в подальшому»,- заявила депутатка.

Враховуючи вищевикладене, О.Піддубна просила міського голову оголосити догану в.о.директора КЗК «Міський сад» Дедюріну В.М. та позбавити його всіх премій та фінансових заохочень строком на півроку.

Також вона повідомила, що буде звертатися до вищих інстанцій по факту проявів гендерної нерівності в Кременчуцькій міській раді і врахує у своєму зверненні рішення міського голови з приводу ситуації, яка склалась під час земельної комісії 10 жовтня 2019 року, тому окремо попрохала міського голову, незалежно від результатів голосування, надати відповідь на даний запит, а саме: яких заходів вжито до Дедюріна В.М. за його непристойні пропозиції.

Міський голова Віталій Малецький пожартував, що невже В.Дедюрін щось показав?

«Більш невідповідного запиту у вас ще не було»,- поцікавився мер.

«Якщо б вашій матері чи дружині це казали, як би ви себе поводили?»,- запитала О.Піддубна.

Колеги не підтримали запит О.Піддубної, тож, пан В.Дедюрін, як то кажуть, відбувся легким переляком.

Нагадаємо, у директора «Міського саду» Дедюріна амнезія про суму його зарплат, зате він готовий довести Піддубної: який він чоловік

Ось такі зарплати в директорів Кременчуцький парків і палаців культури: те, що деякі намагаються приховати, стає реальністю

Депутати не захотіли об’єднати парки Кременчука в єдине комунальне підприємство.

Дивіться: Онлайн-трансляція: XXXIX сесія Кременчуцької міської ради 24 жовтня 2019 року

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися