Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 26 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Піддубна в суді вимагає показати: скільки коштів комунальне "Теплоенерго" сплачує юристу Ульянову та його родині

2 апреля 2018 14:45

"Прошу витребувати договір, чи то контракт…"- сказала О.Піддубна і мотивувала, що тим самим громада дізнається про те, скільки комунальне підприємство платить Р.Ульянову при тому, що має в штаті власних юристів.

Сьогодні у Крюківському райсуді відбулося судове засідання за позовом депутата Кременчуцької міськради Оксани Піддубної до міської ради та "Теплоенерго" у питанні незаконно встановлених тарифів на тепло і гарячу воду.

У ході засідання позивач заявила клопотання відносно юриста, радника мера Руслана Ульянова, який представляв інтереси "Теплоенрего".

Вона попрохала суд витребувати з "Теплоенерго" деякі документи, які б засвідчили підстави саме Р.Ульяновим представляти інтереси комунального підприємства.

Серед них – договір на представлення інтересів.

"Прошу витребувати договір, чи то контракт…" - сказала О.Піддубна і мотивувала, що тим самим громада дізнається про те, скільки комунальне підприємство платить Р.Ульянову при тому, що має в штаті власних юристів.

Вона також  повідомила, що у довіреності вписані юристи які можуть вже давно не працювати з Р.Ульяновим.

"Це затягування справи. Це зловживання процесуальним правом. Вона хоче бачити документи, які не є предметом договору", - сказав  Р.Ульянов і запропонував суду витребувати у позивачки справку про дієздатність та  паспорт, бо каже, що "може їй 17 років".

Суддя Зоріна частково клопотання Піддубної задовольнила і зажадала витребувати у "Теплоенерго" підтвердження того, що директор підприємства Д.Питулько видавав це доручення та підстави представлення інтересів доручителями.

Через це у суді оголошена перерва до 17 квітня – 13.00.

Сам Р.Ульянов вже після засідання у Фейсбуці заявив, що суд піддався на провокацію:

"Сьогоднішнє засідання суду по справі за позовом  до Кременчуцької міської ради про затвердження тарифів щодо Теплоенерго ясно показало, що для позивача в цій справі головне - це рух, "двіжєніє", а не юридичний результат. Бо після кожного судового засідання про неї будуть писати "опозиційні" ( а по факту - пропагандистські ЗМІ), вона тисне пару постиків з фоточками у фейсбуку, по телевізору зайвий раз покажуть - а реклама, вона завжди реклама).

Засідання закінчилось тим, що пані Піддубну, не зважаючи на ясно написану норму закону в ст. 59 ч.4 КАС України, почали мучити сумніви щодо того, чи мав право в 2017 році директор КП "Теплоенерго" видати довіреність на право представництва інтересів у суді, чи він такого права не мав?

А для цього, на думку позивача, слід витребувати інформацію про договір, на підставі якого було надано довіреність, про те, чи перебував директор в цей день на своєму робочому місці, чи не був він на лікарняному і ще бозна що треба дізнатись про відповідну довіреність. Дивно, що пані Оксана не зажадала витребувати копію наказу про призначення директора на посаду, а також копію наказу про призначення того, хто призначив директора на посаду, а також ще треба було би витребувати копію рішення виборчої комісії про результати виборів міського голови, а потім би зажадати перерахунки виборчих бюлетенів - бо, може, міський голова не легітимний?

Нажаль, суд піддався на цю провокацію та відклав розгляд справи до отримання інформації про директора КП "Теплоенерго" та про його спроможність видавати довіреності в 2017 році.

Черговий штрих до портрету типового українського "антикорупціонера", - написав пан Ульянов.

Нагадаємо, тарифи «Теплоенерго» зараз оскаржуються у суді – позов до суду подала депутат міськради Оксана Піддубна 19 жовтня 2017 року.  

25 жовтня, комісія з вивчення собівартості тарифів «Теплоенерго» рекомендувала виконкому скасувати скандальне рішення про їх підвищення. Мер думки комісії не дослухався. 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться