Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 18 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Піддубна вимагає спростувати недостовірну інформацію, яку оприлюднили«Бред тудей» та «Автограф»

 

11 октября 2018 15:30

"Вважаю, що публікація такого документа порушує мої права, тому в разі публічного не спростування цієї інформації вимушена буду звернутися до суду з притягненням до кримінальної відповідальності".

10 жовтня 2018 року, на провладному сайті який іменується в народі «Бред тудей», а згодом і в газеті «Автограф» з’явилася стаття зі сканом документа, в якому надається характеристика поведінки та завуальовані рекомендації пройти психологічні тестування депутату міськради Оксані Піддубній.

Частково про це вона сьогодні розповіла на сесії міськради.

За її словами, на даному скані документа вказано прізвища трьох лікарів (психолога та двох психіатрів). Цей документ був закріплений мокрою печаткою ГО «Кременчуцька регіональна спілка психологів, психіатрів і наркологів», головою правління якої є Ігор Погорєлов.

"Вважаю, що публікація такого документа порушує мої права, тому в разі публічного не спростування цієї інформації вимушена буду звернутися до суду з притягненням до кримінальної відповідальності.

Але до мене надійшла інформація про заяву Голови правління вищезазначеної ГО, в якій він повідомив, цитую: «Я, Погорелов И.И., считаю этот документ провокацией против Поддубной и готов написать заявление в полицию о краже этого документа, а также готов рассказать об этом депутатам на сессии. Мы исследовали поведение четырех человек… У трех замечены отклонения, но это не касается Пиддубной. Еще раз заявляю: против Оксаны - это провокация!».

Більш того, нагадаю, що я є присяжною для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Автозаводським районним судом м.Кременчука, для чого була зобов’язана надати документи, в тому числі сертифікати про несудимість, з нарко та психдиспансеру»,- сказала О.Піддубна і закликала Голову правління ГО «Кременчуцька регіональна спілка психологів, психіатрів і наркологів» Ігоря Погорєлова надати обґрунтовану відповідь стосовно опублікованого на провладному сайті скану документа, закріпленого печаткою вищезазначеної ГО.

Мер Кременчука Віталій Малецький заявив, що кожен лікар має свою точку зору і він може робити те, що хоче.

Самого І.Погорєлова в залі не було.

Нагадаємо,  Кременчуцька газета інформувала про провокації влади: психіатри спростовують повідомлення про психічні відхилення в Піддубної!

Психіатричний скандал, «маленька тварина» і імена тих, на кого «риє» депутат Таценюк.

 

 

Олег Булашев

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться