Кременчугская газета
Пятница, 18 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Піддубна заявляє, що хоче працювати у фіолетовій команді Малецького

 

16 ноября 2017 11:35

Хоче бути спеціалістом з оприлюднення інформації.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна заявила, що хоче працювати у фіолетовій команді мера міста, її кума Віталія Малецького але не в якості його прибічниці.

«На одному із засідань депутатських комісій секретар міської ради Гриценко Ю.В. заявив, що скоро у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради з’явиться людина, яка оприлюднюватиме всю інформацію, тобто доступ до неї буде безперешкодним. Як я розумію, планується створити додаткову посаду, такого собі спеціаліста з оприлюднення інформації.

Припускаю, що таку посаду може бути введено або в апарат Кременчуцької міської ради, оскільки саме там оприлюднюють інформацію, або в апарат міського голови, адже там більш зручно контролювати та вказувати що саме цей спеціаліст може оприлюднювати, а що ретельно приховувати.

Повідомляю, що мною було подано запит в порядку ЗУ «Про доступ до публічної інформації» на отримання інформації щодо зарплат працівників апаратів Кременчуцької міськради та міського голови Кременчука з метою дізнатися які ж заробітні отримують звичайні спеціалісти, щоб розуміти, яка ж зарплата буде у знавця інформації.

Зі свого боку заяву про спеціаліста з оприлюднення інформації сприймаю  як:

·         по-перше, чергове роздування штатів,

·         а по-друге, як введення в штат підконтрольної людини, яка за вказівкою «ручного» мера, підзвітного кнопкодаву Шаповалову, буде грамотно приховувати те, що кременчужанам знати не потрібно (наприклад, що мер одноособово підписує додаткові угоди, зменшуючи орендну плату родичам «фіолетового» нардепа до 49 коп. за кв.м на місяць).

  Тож заявляю, що я особисто буду подавати свою кандидатуру на відповідну посаду, функціями якої буде оприлюднення інформації. Готова пройти всі конкурсні випробування у відкритому режимі, в зв’язку з чим зможу інформувати громаду Кременчука Яким чином проходить відбір спеціалістів (чи то за «фіолетовою» відданістю, чи за реальним конкурсом).

Цією заявою звертаюсь  до вас, Юрію Васильовичу, з проханням проінформувати мене в разі, якщо вам знадобиться спеціаліст, відповідальний за оприлюднення ВСІЄЇ інформації, а я зі свого боку, зобов’язуюсь надати резюме та всі необхідні документи для участі у конкурсі на зайняття посади!», - сказано в заяві пані Піддубної.

Проте секретар міськради Юрій Гриценко каже, що дана посада вже зайнята. Оксана Піддубна здивувалася і заявила, що відбору не було.

Нагадаємо, О.Піддубна є опозиційною з багатьох питань щодо дій фіолетової команди мера Малецького. Серед її останніх кроків, які протирічать діям влади міста – подання заяви до суду щодо відміни підвищених тарифів на тепло та гарячу воду КП «Теплоенерго».

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться