Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 1 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Піддубна знову у суді просить притягнути Ульянова до відповідальності за зловживання процесуальними правами

 

7 мая 2018 16:30

"Випливає, що адвокат Ульянов Р.А., зловживаючи процесуальними правами, будучи обізнаним юристом, повідомив суду неправдиву інформацію".

 

Сьогодні у Крюківському райсуді Кременчука розглядається адміністративна справа за адміністративним позовом депутата міськради Оксани Піддубної до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради про визнання незаконними та скасування рішень, що призвели до підвищення тарифів КП «Теплоенерго».

Під час сьогоднішнього засідання О.Піддубна заявила, що в діях представника третьої особи КП «Теплоенерго», адвоката Ульянова Р.А., вона вбачає ознаки зловживання процесуальними правами.

Зокрема вона каже, що під час судового засідання по справі, яке відбулося 2 травня 2018 року, представник третьої особи КП «Теплоенерго», адвокат Ульянов Р.А., у своєму поясненні на запитання судді «Чи згодні ви з позовом?» повідомив (цитата): «З позовом ми не згодні. Вважаємо, що цей позов абсолютно надуманий..., містить в собі посилання навіть на неіснуючі пункти нормативних актів, для того, щоб обґрунтувати хоч якимось чином, грубо кажучи, натягнути...правову позицію. Наприклад, на сторінці 4 позову, Ваша честь, міститься посилання на пункт 4.11 Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційної програми суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання і цитується, що ... «Кошти передбачені на реалізацію схваленої інвестиційної програми включаються ліцензіатом до розрахунку тарифу на теплову енергію. А у відповідному порядку пункту 4.11 не існує, має тільки пункт 4.10, а пункт 4.11 є лише в Порядку затвердження інвестиційної програми для водовідведення та водопостачання. Ну і інші несуразності цього позову ми озвучимо в судових дебатах, ваша честь. Тому з позовом повністю не згодні і вважаємо, що позов безпідставний».

«Але, я хочу звернути увагу суду на те, що представник третьої особи ввів суд в оману та цинічно збрехав. Адже, і у своєму позові, відповіді на відзив та у цій промові я неодноразово посилаюся на згаданий Ульяновим Р.А. нормативно–правовий акт - Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012  №630, роздрукований примірник якого з офіційного веб-порталу Верховної Ради України принесла у судове засідання.

У даному Порядку міститься п. 4.11, який звучить так: «Кошти, передбачені на реалізацію схваленої (погодженої) інвестиційної програми, включаються ліцензіатом до розрахунку тарифу на теплову енергію». Цей Порядок згідно офіційного веб-порталу Верховної Ради України  є чинним і мається у відкритому доступі для перевірки.  Є незрозумілим про який нормативно-правовий акт говорив суду представник третьої особи Ульянов Р.А.

Більш того, під час дослідження зібраних по справі доказів, які були надані суду сторонами, представник третьої особи також повідомив (цитата): «Є постанова, Ваша честь, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики, комунальних послуг №1059 від 31.08.2017 року, яка називається ...«Про затвердження порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання». Та позивач посилається на те, що ми порушили постанову 2012 року, яка вже на цей час не діє».

Звертаю увагу суду, що у даному випадку представник третьої особи знову ж таки ввів суд в оману, зловживаючи своїми процесуальними правами. Адже, Постанова, про яку говорив Ульянов Р.А., це Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 31.08.2017  №1059, якою затверджено Порядок розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, а я посилаюся на Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затверджений Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012  №630.

Тобто, це абсолютно два різних нормативно-правових акти, прийняті різними суб’єктами, які є чинними згідно  офіційного веб-порталу Верховної Ради України. Із вищевикладеного випливає, що адвокат Ульянов Р.А., зловживаючи процесуальними правами, будучи обізнаним юристом, повідомив суду неправдиву інформацію, яка не відповідає дійсності, а тому вчинив дії,  які спрямовані на перешкоджання розгляду справи та виконання судового рішення»,- зачитала О.Піддубна.

На підставі вищевикладеного вона попрохала суд притягнути до відповідальності представника третьої особи КП «Теплоенерго», адвоката Ульянова Р.А., за зловживання процесуальними правами та стягнути штраф в розмірі трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Проте сам Р.Ульянов заявив, що клопотання О.Піддубної виходить за межі здорового глузду. А суддя Діана Зоріна його не задовольнила, бо вважає, що про зловживання мова не йде, а можливо» це свідчення необізнаності адвоката.

Нагадаємо, Ульянова суд не оштрафував, як прохала Піддубна, проте він «уколов» її тим, що у позові є посилання на недіючі пункти Законів.

Разом із тим, тарифи «Теплоенерго» зараз оскаржуються у суді – позов до суду подала депутат міськради Оксана Піддубна 19 жовтня 2017 року.  

25 жовтня, комісія з вивчення собівартості тарифів «Теплоенерго» рекомендувала виконкому скасувати скандальне рішення про їх підвищення. Мер думки комісії не дослухався. 

Крюківський суд не може розглянути справу про тарифи, бо й досі не з’ясовані повноваження юриста Ульянова.

Піддубна в суді вимагала показати: скільки коштів комунальне "Теплоенерго" сплачує юристу Ульянову та його родині.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться