Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Підсумки 2018 року – в структурі Нацполіції на Полтавщині з’явилися нові підрозділи та були відкриті 3 поліцейські станції

 

11 января 2019 08:50

Ще один важливий напрям діяльності поліції – протидія браконьєрствам на воді. Цю функцію виконує створений у складі Кременчуцького відділу поліції сектор водної поліції.

 

У 2018 році на Полтавщині були сформовані два нових підрозділи – (управління Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД) та стратегічних розслідувань (ДБР)), створено сектор водної поліції у Кременчуці, а також сектор превентивної комунікації в структурі Головного управління поліції області.

Про це очільник поліції області Андрій Замахін повідомив 10 січня, під час звітної прес-конференції за результатами діяльності у 2018 році.

Начальник Главку поліції зауважив, що протягом минулого року в області були відкриті три поліцейські станції. 

-    Сучасні поліцейські станції вже працюють в с. Ланна Карлівського району (Ланнівська ОТГ), с. Бутенки Кобеляцького району (Бутенківська ОТГ) та в с. Опішня Зіньківського району. Це вдалося зробити завдяки підтримці органів місцевої та обласної влади, територіальних громад і підприємців. У планах Нацполу – створити аналогічні станції в кожній Об’єднаній територіальній громаді, - повідомив полковник поліції.

Практична доцільність їх створення – підвищення якості поліцейського сервісу та його доступність для сільського населення. Плюси такого формату співпраці з поліцією для ОТГ – цілодобова присутність дільничного офіцера поліції та групи реагування патрульної поліції на території обслуговування, а значить – суттєве зменшення часу реагування на звернення та повідомлення громадян.

Ще один важливий напрям діяльності поліції – протидія браконьєрствам на воді. Цю функцію виконує створений у складі Кременчуцького відділу поліції сектор водної поліції. Підрозділ обслуговує воднотранспортний вузол в межах Полтавської області (від Черкащини до Дніпропетровщини) протяжністю близько 155 кілометрів. Із серпня 2018 року підрозділ розпочав свою роботу на річці «Ворскла» в межах міста Полтава. У розпорядженні водників сучасний катер зі спеціальним спорядженням.

Також Андірй Замахін розповів про позитивні зміни у сфері публічної безпеки. Із липня 2018 року до масових заходів (мітингів, акцій протестів тощо) залучаються фахівці з превентивної комунікації. Ключове завдання групи комунікації – налагодження взаємодії з організаторами заходів, попередження будь-яких конфліктних ситуацій, роз’яснення дій поліції та вплив на агресивно налаштованих громадян не силовими методами, а словом.

 

Відділ комунікації Національної поліції України

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться