Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Піщанська сільрада звернулася до жителі територіальної громади через конфлікт, пов’язаний з церков’ю

4 серпня 2022 10:15

Також представники влади направили заяву до СБУ.

 

Піщанська сілрада звернулася до жителі територіальної громади через конфлікт, пов’язаний з церков’ю.

Про це сказано на сайті Кременчуцької єпархії УПЦ.

«Шановні жителі Піщанської сільської ради! Повідомляємо про те, що 27 липня 2022 року на засіданні 16 сесії Піщанської сільської ради 8 скликання депутатами сільської ради ОДНОГОЛОСНО було прийнято рішення «Про звернення депутатів Піщанської сільської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо заборони діяльності Української православної церкви московського патріархату на території України»,- сказано у зверненні.

При цьому слід зауважити, що закрити церкву чи заборонити Московський патріархат місцева влада не має повноважень. Це мають бути рішення на рівні Ради національної безпеки і оборони та Верховної Ради України.

Депутати Піщанської сільської ради Колотієвський Олександр Павлович  -  політична партія «Рідне місто», Сіора Володимир Іванович  -  політична партія «Сила і Честь» використовують у публічних виступах недостовірні відомості, розпалюють ворожнечу та ненависть в умовах війни – зневажання, приниження інших людей.

Використовуючи простори Фейсбуку Володимир Іванович та Олександр Павлович  припустилися висловлювань, які явно виражають неприязне ставлення, образу, що спрямовані на приниження національної честі та гідності депутатів сільської ради, голови сільської ради, жителів громади, присвоюючи принизливі ярлики, один із них депутата Піщанської сільської ради Сіори В.І. про жителів громади:  «діагноз – дебільна отара (раби)» (підтверджується скріншотом).

Сьогодні, свої «сили зла» депутати Піщанської сільської ради Сіора Володимир Іванович та Колотієвський Олександр Павлович  спрямували, безпідставно,  в бік депутатів та сільського голови.  

Піщанською сільською радою направлено заяву до розгляду на «діяльність» цих депутатів  до Управління Служби безпеки України в Полтавській області, Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області та до відділення поліції № 2 Кременчуцького районного управління поліції головного Управління Національної поліції в Полтавській області. Якщо депутат порушив чинне законодавство України, і є докази цього, правоохоронні органи повинні надати правову оцінку їх діям.

Свобода вираження поглядів доступна кожному, але прохання до тих мешканців громади, які не розібравшись та не вивчивши питання поспішають надати негативний коментар - не розпалюйте ворожнечу та ненависть під час війни. 

Нагадаємо, Благочинний Кременчуцького округу ПЦУ Макогон каже, що 90% духовенства ПЦУ не хочуть бачити у своїх рядах священників з УПЦ

УПЦ просить правоохоронні органи звернути увагу на ситуацію в Піщаному та прийняти відповідні міри проти тих, хто розпалює релігійну ворожнечу

 

Олег Булашев 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися