Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 18 Травня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Пішла з життя викладачка Кременчуцького педколеджу Наталя Носкіна (Доповнено)

17 січня 2022 12:00

Царство Небесне та Вічна пам'ять!

16 січня у віці 40 років пішла з життя викладачка Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка Наталя Олександрівна Носкіна, сестра директора Кременчуцької гімназії №12 Вячеслава Носкіна. 

Про це сповістив Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка у Фейсбуці.

Народилася Наталя Олександрівна 9 лютого 1981 року в Кременчуці. Її батько працював електриком, а мати – заступником директора Кременчуцького педагогічного училища. У 1996 році закінчила 9 класів школи № 30 та вступила на навчання до Кременчуцького педагогічного училища, яке закінчила в 2000 році, здобувши кваліфікацію вчителя початкових класів із правом викладання інформатики. Під час навчання була учасницею ансамблю „Любистокˮ. У 2000 році вступила до Полтавського педагогічного університету ім. В. Г. Короленка на заочний відділ педагогічно-індустріального факультету, який закінчила в 2005 році, здобувши кваліфікацію вчителя трудового навчання (обслуговуючої праці), прикладної і технічної творчості, креслення і безпеки життєдіяльності.

У Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка Наталя Олександрівна працювала спочатку лаборантом та секретарем, а з 2007 року – викладачем методики трудового навчання з практикумом, а також викладала технології в ліцеї „Політˮ. Вона завжди приділяла значну увагу роботі з обдарованими учнями та студентами, готувала їх до участі в різноманітних творчих конкурсах. Підготовлені висококваліфікованим викладачем студенти та учні ставали переможцями та призерами обласного конкурсу „Розмай дитячих мрійˮ та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Обдарована молодьˮ. Наталя Олександрівна була членом журі міського фестивалю мистецтв „Кременчуцьке розмаїттяˮ та загальноміського конкурсу „Вишиваний Кременчукˮ.

Наталя Олександрівна була творчою особистістю, відзначалася високими моральними якостями, активністю в житті коледжу, користувалася повагою та авторитетом серед колег, студентів та учнів.

Доповнено

Поховання відбудеться 20 січня. Відспівування о 13.30 в Троїцькій церкві (на зупинці "Міський сад").

 

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися