Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Питання тарифів на тепло в Кременчуці могли вирішити ще 2 місяці тому, що пішло не так?

24 березня 2023 11:25

Перед голосуванням містяни звертаються до Івана Володимировича, з проханням не ЗНІМАТИ свій проект рішення, перед голосування, як це сталося минулого разу. 

 

Сьогодні на сесії Полтавської обласної ради депутати розглянуть, питання, яке дозволить підприємству «Полтаватеплоенерго» застосовувати для споживачів з Кременчука тариф на рівні 24.02.2022 р. Мова про застосування двоставкового тарифу. Слід зазначити, що навіть відміна двоставкового тарифу, не врятує підприємців від застосування методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг. Саме цей розрахунковий документ, який став одов‘язковим до виконнання, в теперішньому опалювальному сезоні, і зумовлює колосальні рахунки за тепло, для тих підприємців, що мають нулі на своїх лічильниках. Тому, для розуміння читачів, ми нагадуємо що «тариф» і «методика» - це зовсім різні речі. Методику застосовують, як до абонентів «Полтаватеплоенерго» так і до споживачів місцевого КП «Кременчуктеплоенерго». Про останнє, не дуже воліють говорить наші владники.

Розробником сьогоднішнього проєкту рішення, виступив заступник міського голови Кременчука - Іван Володимирович Москалик, який за сумісництвом представляє інтереси мешканців міста в області. Документ буде винесений на розгляд депутатів вже вдруге. 

Перед голосуванням містяни звертаються до Івана Володимировича, з проханням не ЗНІМАТИ свій проект рішення, перед голосування, як це сталося минулого разу. 

27 січня, під тиском громадськості і членів депутатського корпусу в Кременчуці, Іван Володимирович зареєстрував цей проект, але під час розгляду питання, чомусь виступив з ініціативою зняти його з розгляду. Чому так сталося нам невідомо. Відомо лише, що з того часу пройшло два місяці, які підвели нас до завершення опалювального сезону.

До вашої уваги, відео онлайн трансляції сесії Полтавської обласної ради від 27 січня, на якому Іван Володимирович, пропонує зняти на доопрацювання воасний проєкт рішення.

Нагадаємо, сьогодні Полтавська облрада розгляне проект рішення депутата та віце-мера Івана Москалика про зменшення плати за тепло у Кременчуці

Клим Соколов 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися