Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 26 Лютого 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Південна залізниця від від місцевих органів влади Полтавщини отримала лише третину від необхідного обсягу компенсації за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні

19 січня 2021 17:20

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» закликає держадміністрації у регіонах свого обслуговування до взаємовигідних партнерських відносин, які гарантують стабільні пасажирські перевезення в приміському сполученні.

 

За 2020 рік регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезла 5 млн пасажирів пільгових категорій на загальну суму 62 млн грн. Місцеві органи виконавчої влади, що є замовниками перевезень за соціальними тарифами, відшкодували перевізникові 21% від суми наданих з початку року послуг. Про це повідомляє Прес-центр південної залізниці.

Так, за 12 місяців з місцевих бюджетів надійшло 12 млн 790 тис. грн компенсації за пільгові пасажирські перевезення у приміському сполученні (у тому числі 565,7 тис. грн погашення заборгованості з компенсації з минулого року).

Понад 80% відшкодовуються збитки у Кіровоградській (237,8 тис. грн), Донецькій (6,1 тис. грн) та Луганській (25,2 тис. грн.) областях. Понад 40% компенсовано філії місцевими органами влади в Сумській (2 747,7 тис. грн) та Чернігівській (963,8 тис. грн) областях. Третину суми, яка підлягає компенсації, отримано філією від місцевих органів влади Полтавської області (3 056,2 тис. грн).

У 2020 році по Харківській області перевезено 76% від загальної кількості пасажирів пільгових категорій у цілому по магістралі на загальну суму 43 млн 752 тис. грн. Компенсація за перевезення пільгових категорій громадян, збитки від яких повинні відшкодовуватися місцевими органами влади Харківщини, склала 5 млн 753 тис. грн, тобто 13 %.

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» закликає держадміністрації у регіонах свого обслуговування до взаємовигідних партнерських відносин, які гарантують стабільні пасажирські перевезення в приміському сполученні. Залізничники вкотре наголошують на необхідності укладати та сумлінно виконувати двосторонні договори на приміські пасажирські перевезення за соціальними тарифами, закладати у місцеві бюджети кошти, які б повною мірою компенсували залізниці її фактичні витрати на перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні. 

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися