Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Платили за землю 190 грн/рік, а у Малецького пропонують збільшити ставку в 100 разів – до 19 000 грн/рік: в мерії презентували нові ставки земельного податку


23 мая 2019 17:15

Кременчужанам пропонують надавати свої пропозиції до мерії щодо ставок та пільг із сплати земельного податку на території Кременчука на рік.

Сьогодні, 23 травня, на засіданні робочої групи з регуляторної політики в мерії Кременчука начальник управління земельних ресурсів Ірина Безверха огорошила присутніх новаціями у ставках земельного податку.

Загалом всі ставки, які були раніше, змінювати влада міста не планує, але у команди Віталія Малецького винайшли з кого зідрати три шкури і запровадили нові ставки.

Серед них, ставка за користування присадибною ділянкою, яка застосовується не за цільовим призначенням.

«У нас на приватній території є СТО, автомийки, стоянки… Так вони платять 0,03 ставки, а використовують землю не за призначенням. Це комерційне використання землі, то ми пропонуємо ставку збільшити в 100 разів – до 3. Наприклад, за 1000 кв.м. чоловік платив 190 грн/рік, а у нього на землі діятиме СТО, і він має сплатити 19 000 грн/рік»,- розповіла пані Безверха, чим викликала бурхливе обговорення у залі засідань.

Перший віце-мер Володимир Пелипенко підтримував пропозицію влади, частина представників бізнесу були проти, інші вимагали показати цифри: звідки вирахувано збільшення саме у 100 разів.

«Та з таким підходом люди поїдуть краще працювати закордон», - заявила депутат Оксана Піддубна.

«Ого. Чи не вийде так, що люди підуть у тінь і взагалі підприємці зникнуть?», - запитав депутат Олександр Кальченко.

«Надайте обґрунтування на цифрах ваших пропозицій», - вимагала депутат Тетяна Сідерка.

Пані Безверха заявила, що цифри ще не може оприлюднити, бо чекає їх сама з податкової інспекції.

А поки пропонує створити при мерії робочу групу, яка б визначала сплату ставки для того чи іншого підприємця, який працює на землях оформлених, як приватні.

Члени комісії вирішили переглянути це резонансне питання наступного разу, коли отримають необхідні цифри, а також запропонували кременчужанам надавати свої пропозиції до мерії щодо ставок та пільг із сплати земельного податку на території Кременчука на рік.

Нагадаємо, між директорським корпусом Кременчука та мером Малецьким намітився розкол: промисловці просять мера не гробити підприємства і не збільшувати безробіття.

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться