Кременчуцька газета
Вівторок, 26 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

По факту перевищення службових повноважень новим керівником патрульних Кременчука Борзенко відкрили кримінальне провадження

27 червня 2019 14:30

Справу буде розслідувати Державне бюро розслідувань.

Сьогодні поліцейські Кременчука за заявою головного редактора ПП «Медіа-Центр Візит» Анни Плаксій відкрили кримінальне провадження по факту перевищення службових повноважень новим керівником патрульних Кременчука Олександром Борзенко.

Відповідне провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За наявною інформацією, до Кременчуцького відділу поліції надійшло повідомлення від  головного редактора ПП «Медіа-Центр Візит» Анни Плаксій, яка повідомила, що 26 червня, близько 12.10 у залі засідання Кременчуцької міської ради керівник патрульної поліції Кременчука Олександр Борзенко, перевищивши свої службові повноваження, вивів із залу оператора ЗМІ.

Справу буде розслідувати Державне бюро розслідувань.

Нагадаємо, 26 червня, на сесії Кременчуцької міськради сталася неординарна ситуація, яка закрутилася довкола футболки, у яку був одягнутий один із операторів місцевого телебачення. Саме футболка стала центром уваги мера міста Віталія Малецького на початку сесії. Як ви побачите на фото, на ній напис рок-гурту «Порнофильмы», нижче «Ты и есть сопротивление» та посередині серце, стиснуте у долоні.

Чи то запідозрив неповагу, чи з високої моралі, але мер Кременчука Віталій Малецький висловив щодо неї декілька зауважень та попрохав оператора вийти і змінити одяг на більш доречний, як для сесії. Оператор чи не почув, чи не звернув на це уваги. Після чого буквально через півгодини мер повторно звернувся до хлопця.

Викликавши оператора стати посеред сесійного залу, мер вкотре наполіг, щоб він перевдягнувся. І майже під час завершення його слів до хлопця підійшов начальник батальйону патрульної поліції міста Олександр Борзенко івзявши його - вивів оператора із зали.

Зазначимо, на початку червня до Кременчука призначили нового головного патрульного копа: Деркача, а потім Мельника поміняли на Борзенко.

Що помічають кременчужани, а головний патрульний Борзенко не хоче бачити.

Носити бронь цілодобово, не дивлячись на спеку: щоб кременчуцькі патрульні знали, хто начальник і краще розкривали злочини.

Від головного патрульного Кременчука Борзенка депутати чекають звіту за 100 днів роботи.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися