Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

По області збільшилася кількість нещасних випадків на роботі


6 августа 2019 13:25

Інспектори держпраці наголошують на тому, що працівникам варто відстоювати свої права у установі, де отримали травми, навіть якщо працювали неофіційно.

За липень по Кременчуку сталося 7 нещасних випадків із працівниками на робочому місці. І усі вони пов’язані з процесом виробництва. Про це сьогодні у кременчуцькій мерії повідомила головний інспектор держпраці у Полтавській області Вікторія Невмержицька.

Серед основних причин – або невиконання вимог посадових осіб, або порушення інструкцій з охорони праці людини на підприємстві.

Загалом же по області за останні півроку зафіксували 84 випадки ушкоджень робітників на підприємствах. Кількість випадків збільшується, адже минулого року нараховували 73. Серед них завершилися смертельно – 7 випадків.

Обласні інспектори держпраці наголосили, що 17 липня 2019 року Кабінет міністрів України затвердив новий порядок розслідувань та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та інших надзвичайних ситуацій на виробництвах.

«Дана постанова вступила в дію з 2019 року. У ній чітко визначені нещасні випадки, які підлягають розслідуванню. Визначили також моменти, з якими особами стаються нещасні випадки для проведення особливого розслідування – тепер усе визначено у новому порядку», - наголосила головний інспектор держпраці у Полтавській області  Вікторія Невмержицька.

Та додала, що дана постанова більше захищає людей, навіть якщо вони були працевлаштовані неофіційно.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться