Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 12 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Податківці Кременчука з рейдами шукають порушників, які недотримуються Законів по здійсненню розрахункових операцій, а суд порушників штрафує

 

17 мая 2019 16:45

Всім по 85 грн.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ганна Олейнікова розглянула адміністративний матеріал, який надійшов з Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області про притягнення начальниці однієї з автозаправочних станцій (АЗС) Кременчука до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 155-1 КУпАП «Порушення порядку проведення розрахунків».

Як сказано в постанові суду, яке розміщено в Єдиному реєстрі судових рішень, 28 березня 2019 року о 10.40 на автозаправочній станції по вул. Київській у Кременчуці начальниця АЗС не забезпечила проведення розрахункових операцій через реєстратор розрахункових операцій з використанням режиму попереднього програмування найменування для пального із зазначенням коду товарної під категорії згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності.

Начальник АЗС в судове засідання не з`явилася, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначила, що з порушенням вона згодна і просить справу розглянути без її участі.

Суддя, заслухавши справу, визнала начальницю АЗС винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 155-1 ч.1 КпАП України та піддала адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 85 грн у дохід держави.

Також днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Олександр Гусач розглянув справу про притягнення до адміністративної відповідальності продавця магазину за вчинення адміністративного правопорушення за ч.1 ст.155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку проведення розрахунків».

Як сказано в постанові суду, третього квітня 2019 року при перевірці магазину «Теремок» продавчиня не забезпечила:

1) проведення розрахункової операції з використанням РРО:

2) використання режиму попереднього програмування обліку кількості найменування, назви товару;

3) ведення обліку товарів за місцем їх реалізації:

4) відповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі готівкових коштів, яка зазначена в денному звіті РРО, чим порушено п. 1, 11, 12, 13 ст.3 ЗУ «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 року зі змінами та доповненнями.

У судове засідання продавчиня не з`явилася. В пояснення до протоколу вину у порушенні п. 1, 11, 12, 13 ст.3 ЗУ «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» визнала. Просила суд справу розглядати без її участі.

Як і попередньому випадку суддя визнав продавчиню винною та наклав адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 85 грн на користь держави.

Штраф підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів з дня вручення копії постанови.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення підлягає стягненню подвійний розмір штрафу в розмірі 170 грн.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги.

Апеляційна скарга, подається протягом десяти днів з дня винесення постанови до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд Кременчука.

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться