Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Погрожувала стрибнути з вікна та показувала руку з порізами: у Кременчуці святкування ледь не закінчилося самогубством

23 лютого 2024 08:30

Засідання адмінкомісії.

На розгляд адміністративної комісії у Кременчуці потрапила справа про адмінпорушення, яке сталося другого січня. Йшлося про те, що місцевий житель Максим напоїв неповнолітню дівчину алкогольним напоєм на основі рому. Дівчина сп’яніла, а у протоколі вказали, що Максим визнав свою вину та попросив мінімальне покарання.

На саме засідання він не прийшов.

Але самим лише розглядом протоколу не обмежилися, і щоб дійти до рішення по цій справі, членам комісії довелося ознайомитися з усіма долученими матеріалами. Зокрема з усіма подіями, які передували сп’янінню, а також тими, які були після нього.

В матеріалах зазначили, що дівчина була з компанією друзів, які разом з нею приїхали з іншого села у Кременчук, що б відсвяткувати Новий рік. Сама дівчина спочатку була лише рада такій ініціативі, а потім, у Кременчуці, плакала та висловлювала незрозумілі претензії.

У одній з квартир, де проходили гуляння, під час сварки дівчина погрожувала самогубством шляхом стрибка з вікна на четвертому поверсі. Щоб довести, що вона може зашкодити собі, вона показувала друзям руку з порізами. Її відтягли з вікна, і потім, коли емоції вщухли, всі лягли спати.

Згодом було чутно, як зачинилися двері, і компанія з'ясувала, що ця дівчина зникла – вона вибігла з квартири без верхнього одягу і без свого взуття (можливо, в чиємусь, - авт.).

Через декілька хвилин компанія вибігла на вулицю, щоб знайти подругу, втім через 20 хвилин безрезультатних пошуків звернулися до поліції. Правоохоронцям вдалося знайти дівчину.

Але суть протоколу – призведення до розпиття алкогольних напоїв неповнолітньою особою. За це притягуваному до відповідальності виписали штраф – 102 грн.

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися