Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Поліція на чолі з Холондовичем, схоже, хотіла вигородити Малецького, але суддя постановила: відкрити кримінальну справу через погрози мера Барчуку

15 квітня 2024 11:45

Судова справа.

12 квітня 2024 року слідчий суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Олена Предоляк розглянула у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кременчуці скаргу керівника Кременчуцького райуправління Держпродспоживслужби Володимира Барчука на бездіяльність слідчого відділу Кременчуцького райуправління поліції, яким керує Олександр Холондович, і якому міська влада на чолі з Віталієм Малецьким надала квартиру.

Скарга полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

Суддя встановила, що 11.04.2024 року Барчук В.О. звернувся із скаргою на бездіяльність посадових осіб слідчого відділу Кременчуцького райуправління поліції ГУ НП в Полтавській області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У своїй скарзі заявник просить зобов'язати уповноважену особу слідчого відділу Кременчуцького райуправління поліції ГУ НП в Полтавській області внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, на підставі заяви від 09.04.2024 року про кримінальне правопорушення та розпочати досудове розслідування.

Скарга обґрунтована тим, що 09.04.2024 року Барчук В.О. звернувся із заявою до кременчуцької поліції про вчинення кримінального правопорушення, що полягало в погрозах з боку міського голови Віталія Малецького та ФОП Канарова В.А., які надходять заявнику особисто, його близьким та працівникам підрозділу, який останній очолює, у зв'язку з службовою діяльністю. Станом на 11.04.2024 року (день подання скарги) відомості за його заявою не внесені до ЄРДР.

Представник поліції, будучи належним чином повідомленим про час і місце розгляду скарги, до суду не з'явився, що відповідно до ч. 3 ст. 306 КПК України, не є перешкодою для розгляду скарги по суті. Відповіді на запит суду не надано.

Дослідивши додані до скарги матеріали, слідчий суддя постановив задовольнити скаргу Барчука Володимира Олексійовича на бездіяльність слідчого відділу Кременчуцького райуправління поліції ГУ НП Полтавської області, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

Суддя зобов'язав начальника СВ Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області або іншу уповноважену особу невідкладно, але не пізніше 24 (двадцяти чотирьох) годин після отримання органом досудового розслідування копії ухвали слідчого судді, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, викладені в заяві Барчука Володимира Олексійовича від 09.04.2024 року про кримінальне правопорушення, та розпочати досудове розслідування.

Відповідно до ч. 1 ст. 214 КПК України, через 24 години необхідно з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження у суді.

Нагадаємо, Керівнику Кременчуцького райуправління Держпродспоживслужби Барчуку надійшли погрози.

Стало відомо, хто і як погрожував керівнику Кременчуцького райуправління Держпродспоживслужби Барчуку: цікаві деталі.

Начальник поліції Кременчука Холондович квартиру від міста отримав, як службову, а тепер вона стане приватною.

Начальник поліції Кременчука Холондович оцінив отриману від міста квартиру у 9 грн.

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися