Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

«Поліна» вже у Кременчуці: розпочала роботу мобільна група поліцейських з протидії домашньому насильству

Ми в Telegram

30 березня 2021 13:45

Поліція Полтавщини закликає громадян до активної співпраці щодо протидії насильству в сім’ї.

У Кременчуцькому районному управлінні поліції Полтавщини 30 березня розпочала свою роботу мобільна група з протидії домашньому насильству. Її ще називають «Поліна». Це вже другий підрозділ на Полтавщині, який орієнтований виключно на протидію насильству в сім’ї. 

Про це повідомили в Відділі  комунікації поліції Полтавської області (за інформацією Кременчуцького районного управління поліції).

Перші настанови 12-ом поліцейським, які входять до мобільної групи, надав Роман Ніколаєнко, начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавської області, Олексій Нікітенко, начальник відділу превенції Кременчуцького районного управління поліції та директор департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Андрій Макаров.

«Основне завдання новоствореного підрозділу – своєчасне та якісне реагування на факти вчинення домашнього насильства, робота у напрямку запобігання таким правопорушенням. До складу мобільної групи входить 12 поліцейських. Всі вони пройшли спеціальний тренінг із питань протидії домашньому насильству та отримали відповідні сертифікати. Для виїзду на виклики мобільній групі виділено  службовий автомобілем «Renault Duster». Переконаний, що новостворені підрозділи з протидії домашньому насильству будуть ефективними та максимально захищатимуть громадян від сімейних кривдників», - зазначив Роман Ніколаєнко, начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавської області.

За словами начальника відділу превенції Кременчуцького районного управління поліції Олексія Нікітенко, у Кременчуці з початку 2021 року поліцейськими складено 60 адміністративних протоколів за статтею 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення та  винесено 23 термінових заборонних приписи стосовно кривдників.

Поліція Полтавщини закликає громадян до активної співпраці щодо протидії насильству в сім’ї. Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або вам відома інформація про особу, відносно якої вчиняється насильство, не зволікайте, а інформуйте поліцію за номером 102, або на безкоштовну національну «Гарячу лінію» з протидії домашньому насильству за номерами: 0 800 500 335 чи на номер – 116-123. 

 

Світлана Павленко

 

 

 

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/Imidzhevi-zaxodi/na-poltavshhini-rozpochala-robotu-mobilna-grupa-policzejskix-z-protidiji-domashnomu-nasilstvu/

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися