Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 26 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Полтава теж хоче гранатові тролейбуси? У ЄБРР просять кредит

 

28 березня 2018 15:25

Сума кредиту та сама, що і для Кременчука: 8 млн євро. Для Полтави планують закупити 50 тролейбусів. Якими вони будуть кольором - не повідомляється.

Представники банку та міської влади мають намір підписати договір про наміри, щоб реалізувати в життя амбітний проект, повідомило видання «Полтавщина».

Відповідно до його втілення, незабаром представники Європейського банку реконструкції і розвитку завітають до Полтави, де зустрінуться із міським головою Олександром Мамаєм. Сторони планують обговорити реалізацію проекту оновлення тролейбусного парку Полтави. ЄБРР орієнтовно готовий виділити кредит в 8 млн євро на придбання 50 тролейбусів.

Першим кроком сторони мають підписати передфінансову угоду, якою Полтава має взяти на себе зобов’язання та засвідчити наміри про початок роботи з ЄБРР. Після розроблення техніко-економічного обґрунтування проект затверджується на Кредитному комітеті та Радою директорів ЄБРР. Після аналогічного рішення міської ради — проводяться торги і лише тоді можна говорити, якими саме будуть нові тролейбуси Полтави.

У Полтаві передбачають, що кредит буде наданий за ставкою до 3%, на 22 роки, із 5-річним пільговим періодом.

ЄБРР вже має досвід співпраці із багатьма українськими муніципалітетами стосовно виділення кредитів на нові тролейбуси (у тому числі — безконтактні). Серед міст і Кременчук, який теж уклав угоду з ЄБРР на поставку 50 нових тролейбусів.

Нагадаємо, у Кременчуці зупинились тролейбуси.

Натомість влада Кременчука активно рекламує майбутні тролейбуси гранатового кольору, «приїзд» яких до міста кілька разів відкладався. 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися