Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Полтавщина друга у Всеукраїнському рейтингу щодо надходження платежів серед регіональних управлінь Пенсійного фонду

28 листопада 2022 12:00

Офіційно.

Сьогодні на нараді в начальника Полтавської облвійськадміністрації Дмитра Луніна з питання про роботу Головного управління Пенсійного фонду області щодо наповнення бюджету та погашення заборгованості до Пенсійного фонду України доповідав начальник Головного управління Володимир Тараторін.

За його даними, в умовах воєнного стану органами Пенсійного фонду області забезпечено реалізацію визначених Урядом пріоритетних завдань щодо наповнення бюджету та фінансування пенсійних виплат. 

Із початку 2022 року забезпечено своєчасну виплату пенсій у повному обсязі для майже 412 тис. непрацездатних громадян. Загальна сума видатків на пенсійні виплати становила 18,0 млрд грн, що на 2,1 млрд грн більше, ніж за січень-жовтень минулого року.

Протягом 10 місяців 2022 року на 104% реалізований план надходження платежів до бюджету Пенсійного фонду – як з єдиного внеску, так і щодо власних надходжень.

За плану 8203,5 млн грн надійшло 8529,3 млн грн, тобто, на 325,8 млн грн більше. За платежами, сплату яких адмініструють органи Пенсійного фонду, надійшло 232,4 млн грн. Планові показники виконані на 113,0%, що на 111,5% більше - порівняно з відповідним періодом минулого року.

За результатами Всеукраїнського рейтингу, щодо надходження платежів область посіла друге місце по Україні серед регіональних управлінь Пенсійного фонду. 

Вагомим резервом для наповнення бюджету Пенсійного фонду області та збільшення самофінансування є погашення заборгованості щодо пенсійних платежів. Станом на 01.11.2022 сума заборгованості становила 198,7 млн грн, що на 3,6 млн грн більше, ніж на початку року. 

Нагадаємо, 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися