Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Полтавщина отримає більще 165 млн грн з держфонду регіонального розвитку - Кременчук не отримав нічого


6 июня 2019 16:45

Кошти витратять на 5 проектів.

Кабмін визначив 5 проектів Полтавщини, які фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) — наступний шанс отримати кошти буде восени.

Уряд затвердив перший перелік проектів, які фінансуватимуть з Держфонду регіонрозвитку у 2019 році. Загалом погодили будівництво, реконструкцію, ремонти тощо 340 об’єктів на 3 млрд грн. Серед них і 5 проектів, які реалізовуватимуть на Полтавщині за 165,7 млн грн.

Таке Розпорядження «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів ДФРР» Кабмін затвердив 15 травня. Про це повідомив сайт Полтавщина.

Згідно з документом, усього на Полтавську область виділили 165,69 млн грн. 140,8 млн грн з них — це загальний фонд, 24,9 млн грн — спеціальний. Кошти передбачають реалізацію 5 проектів:

1. Капремонт, термомодернізація будівлі майбутнього ліцею на вул. Центральній, 64, в Омельницькій ОТГ. 

2. Реконструкція спортивного залу з добудовою побутових приміщень Демидівської ЗОШ.

3. Реконструкція Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру на вул. Макаренка. 

4. Будівництво центру надання адмінпослуг у Полтаві на вул. Соборності, 45 — 35,9 млн грн (24 млн грн. — загальний фонд, 11,9 млн грн — спеціальний фонд).

5. Будівництво шкільного спортивного залу Ромоданівської ЗОШ.

Серед ниж ЖОДНОГО кременчуцького проекту. На це вказав майбутній кандидат в народні депутати України Геннадій Музика у фейсбуці

«Полтавщина отримає понад 165 млн грн (!) на реконструкцію обласного клінічного кардіологічного диспансеру, капітальний ремонт і термомодернізацію будівлі Ліцею майбутнього, будівництво ЦНАПу у Полтаві та відновлення інших об‘єктів. А Кременчук знову залишається ні з чим, хоча вкрай потребує інвестицій! Це одна із голових причин, чому місту потрібен гідний представник у параламенті. Щоб про Кременчук пам’ятали! Щоб вищі урядовці знали про проблеми нашого міста і могли виділяти фінансування на їх вирішення! І ми досягнемо цього, бо нам - не байдуже!», - вказав Г.Музика

Загалом у Полтавській області подали понад 100 проектів, що претендували на фінансування у 2019 році коштом ДФРР. Уряд затвердив лише 5 з них. За словами керівника Департаменту будівництва, МіА та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофія Голбана, їх реалізація поки відкладається. Держфонд ще не до кінця розподілив увесь цьогорічний бюджет. Наступна комісія із визначення проектів має відбутися у серпні-вересні цього року. Обласні установи знову спробують отримати фінансування на ті проекти, які не затвердив Кабмін. До того ж, є і частка фінансування з обласного бюджету.

 

Марина Соловей

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться