Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 4 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Полтавщина увійшла у десятку по рейтингу за результатами ЗНО

 

14 августа 2017 16:40
У порівнянні з минулим роком, рейтинг полтавців лишився на тому ж місці.

У порівнянні з минулим роком, рейтинг полтавців лишився на тому ж місці.

Полтавщина посіла 9 місце по рейтингу освіти  за результатами ЗНО. Про це пише видання Полтавщина, проаналізувавши  дані офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповідно до даних із сайту, цього року полтавці склади ЗНО так само, як і минулого року, отримавши середній бал у 142.45.

До ТОП-10 вдалося потрапити Чернігівській області, яка минулого року була 13-ою. Найкращий же результат знову показали учні Львівської та Київської областей, однак цього року відстань між ними та тернополянами скоротилася до 3,5 балів проти 4-х торік.

У цьомц році ЗНО з іноземних мов проводилися в один день, а традиційні випускні іспити не проводилися. Замість них була Державна підсумкова атестація.

Основні умови залишилися такі ж: тести складались із врахуванням «порогового бала», тобто тої кількості тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Усі учасники ЗНО з результатами, не нижчими від «порогового бала», отримали оцінку за шкалою 100-200 балів. Решта тест не склала.

Загалом в Україні тести складали 192 тисячі 785 учнів. 52 тисячі 255 з них не змогли здати, як мінімум, 1 предмет. Це понад 27% від загальної кількості цьогорічних випускників, які здавали тести. У Полтавській області цей показник трохи кращий, але все ще достатньо великий — 24%. Для порівняння, минулого року рівень «нездач» в Україні складав більше 28%, а на Полтавщині — 25%.

 

 

 

За матеріалами сайту

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться