Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 25 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Полтавська облрада підтримала ініціативу мешканців Власівки щодо приєднання до складу Кременчуцького району

 

20 декабря 2019 13:35

Також вирішено копію рішення Полтавської облради надіслати на адресу Власівської селищної ради міста Світловодськ та до Верховної Ради України.

 

До Полтавської  обласної ради надійшли документи від Власівської селищної ради міста Світловодськ Кіровоградської області з проханням підтримати на пленарному засіданні сесії Полтавської обласної ради питання щодо можливості приєднання селища міського типу Власівка міста Світловодськ Кіровоградської області до Кременчуцького району Полтавської області.

На засіданні сесії голова смт Власівка Анатолій Бабаченко заявив, що у 1963 році селище передали до Кіровоградщини, а раніше це була Полтавська земля.

«Ми одні в Кіровоградській області на лівому березі. Всі наші зв’язки пов`язані з Полтавщиною і Кременчуком. У 1998 році ми проводили референдум і 97% прлголосувавших було за приєднання до Полтавщини. Зараз іде реформування і є надія, що ми повернемося додому», - сказав селищний голова.

Він також зазначив, що ініціатива Власівської селищної ради міста Світловодськ Кіровоградської області щодо включення селища міського типу Власівка міста Світловодськ Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області підтримана рішення тридцятої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання від 15 листопада 2019 року «Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Полтавської обласної ради щодо включення селища міського типу Власівка м. Світловодськ Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області».

Розглянувши рішення Полтавська облрада підтримала ініціативу Власівської селищної ради міста Світловодськ Кіровоградської області щодо включення селища міського типу Власівка міста Світловодськ Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області.

Також вирішено копію цього рішення надіслати на адресу Власівської селищної ради міста Світловодськ та до Верховної Ради України.

Нагадаємо, Поновити історичну справедливість: Власівка проситься до Полтавської області.

Світловодськ проситься до Кременчуцького району

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться