Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 7 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Полтавська облрада виділила кошти на виплати медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я, які борються з коронавірусом

 

9 квітня 2021 11:55

Всього на реалізацію Програми на 2021 – 2025 роки планується спрямувати 293766,7 тис грн.

Сьогодні Полтавська облрада виділила кошти на виплати медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я, які борються з коронавірусом. Згідно із рішенням, на надання одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, спрямовано додатково 19 млн 650 тис грн.

Саме на цьому раніше наполягав депутат, начальник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа. Він же став ініціатором спрощення процедури надання цієї допомоги.

Згідно інформації Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, на сьогодні 1 тис 965 працівників закладів охорони здоров’я області захворіло на COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Оскільки на реалізацію напрямку у 2021 році передбачено 5 млн грн, додаткова потреба у коштах на виплату одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 складає 14650,0 тис грн. Всього на реалізацію Програми на 2021 – 2025 роки планується спрямувати 293766,7 тис грн, в тому числі на 2021 рік – 70278,0 тис грн. При цьому обсяг фінансування уточнюється щороку при формуванні обласного бюджету на відповідний бюджетний період.

Нагадаємо, Полтавська облрада спростила процедуру надання одноразової грошової допомоги медикам, які захворіли на COVID-19

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися