Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 11 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Полтавська облрада вважає незадовільною роботу управління «Укртрансбезпеки» у Полтавській області і хоче звільнення його керівника Кужеля

 

21 декабря 2018 15:40

Про численні факти порушень чинного законодавства у транспортній галузі свідчать звернення місцевих органів виконавчої влади та самоврядування.

Сьогодні Полтавська облрада прийняла звернення до Прем'єр-міністра України, Міністра інфраструктури України щодо незадовільної роботи Управління «Укртрансбезпеки» у Полтавській області.

У зверненні йдеться, що депутати Полтавської обласної ради приділяють увагу забезпеченню безпеки дорожнього руху на території області, зниженню рівня дорожньотранспортних пригод, створенню безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, поліпшенню координації діяльності територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування у сфері безпеки дорожнього руху.

«В Полтавській області проводиться значна кількість заходів щодо вирішення перелічених вище питань за участю представників місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Проте викликає занепокоєння позиція заступника начальника – начальника відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління «Укртрансбезпеки» у Полтавській області Володимира Кужіля.

Довідкові матеріали, які надає Управління «Укртрансбезпеки» у Полтавській області носять формальний характер.

В.Кужіль, як правило, ігнорує запрошення щодо прийняття участі у нарадах та засіданнях, замість себе направляє осіб, які мають посади на рівні спеціалістів та не мають повноважень щодо прийняття управлінських рішень та внесення пропозицій.

У зв’язку із самоусуненням керівництва Управління «Укртрансбезпеки» у Полтавській області від здійснення своїх функціональних повноважень, в області почастішали випадки порушень транспортного законодавства, зокрема у сфері здійснення пасажирських та вантажних перевезень»,- сказано у зверненні.

Також там йде мова, що автомобільні перевізники скаржаться, а у деяких випадках відмовляються від здійснення перевезення пасажирів у зв’язку із діяльністю «нелегальних» перевізників. Про численні факти порушень чинного законодавства у транспортній галузі свідчать звернення місцевих органів виконавчої влади та самоврядування.

«Відсутність системності у здійсненні вагового контролю у сфері вантажних перевезень призводить до руйнування автомобільних шляхів області, тим самим зводячи нанівець зусилля депутатського корпусу Полтавської обласної ради щодо відновлення та ремонту доріг місцевого та державного значення. Просимо розглянути в установленому порядку питання щодо відповідності займаній посаді заступника начальника – начальника відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Кужіля В.М.»,- сказано у зверненні.

Нагадаємо, У Піщаному біля церкви буде встановлено ваговий автокомплекс

Полтавська облрада вкотре не погодилася використовувати червоно-чорний прапор на території області.

 Полтавська облрада звернулася до Кабміну та відповідних структур щодо виділення грошей на укріплення берега на Кременчуцькому водосховищі.

 

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться