Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 25 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутати області просять не впроваджувати касові апарати у всіх сферах торгівлі

 

24 октября 2019 14:05

Полтавська облрада звернулася до парламенту з пропозицією щодо запровадження мораторію на дію Закону, яким запроваджено використання касових апаратів.

Сьогодні Полтавська облрада прийняла звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».

У зверненні сказано, що 17 жовтня 2019 року Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».

Дані закони викликали велике занепокоєння серед підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування як на Полтавщині, так і країни в цілому. Для підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування, з їх прийняттям, виникає додатковий обов’язок звітності при використанні реєстраторів розрахункових операцій; обов’язковість мати первинні документи при закупці товару на оптових ринках.

«Слід зауважити, що в разі відключення мереж електроживлення та відсутності інтернет-зв’язку – це унеможливлює реалізацію зазначених законів в частині використання реєстраторів розрахункових операцій та своєчасного надання відповідної інформації до фіскальних органів. Підприємці ІІ та ІІІ груп, в силу збільшення вірогідності настання форс-мажорних ризиків, матимуть додаткові значні фінансові втрати.

Виходячи з вищенаведеного, Полтавська обласна рада звертається з пропозицією щодо запровадження мораторію на дію Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» до внесення змін даних з врахуванням результатів громадського обговорення із залученням представників малого бізнесу, експертів та фахівців», - сказали у зверненні.

Нагадаємо, дивіться: Онлайн-трансляція: сесія Полтавської облради.

 

 

Олег Булашев 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться