Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 5 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Полтавський ГЗК – перше підприємство важкої промисловості, яке офіційно задекларувало впровадження політики гендерної рівності

 

10 апреля 2020 14:15

Ferrexpo вже на сьогодні має високий відсоток працівниць у загальному штаті (близько 30%) у порівнянні з іншими аналогічними компаніями світового рівня.

Наприкінці березня цього року ПрАТ «Полтавський ГЗК», що є частиною Ferrexpo, приєднався до Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству. Тим самим, гірничо-збагачувальний комбінат став першим підприємством важкої промисловості України, яке підтримало цю ініціативу.

Проєкт в Україні започаткований Фондом Народонаселення ООН в Україні, UNFPA, та Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки British Embassy Kyiv.

Нещодавнє дослідження UNFPA показало, що 77% опитаних досі мають стереотипні уявлення про професії, лише 5% чоловіків брали так звану декретну відпустку по догляду за дитиною тривалістю не більше 3 місяців, а 24% офісних співробітників/ць стикалися із домашнім насильством, що в 78% негативно впливає на їхнє професійне життя.

Підписавши декларацію, ПрАТ «Полтавський ГЗК» бере на себе зобов’язання запроваджувати гендерно чутливі підходи в роботі, створювати умови для гідної праці та рівної зайнятості жінок і чоловіків та впроваджувати політику, дружню до родини.

Ferrexpo вже на сьогодні має високий відсоток працівниць у загальному штаті (близько 30%) у порівнянні з іншими аналогічними компаніями світового рівня. Однак, відсоток менеджерок у керівному складі є меншим – лише 20% керівних посад обіймають жінки. Збільшення кількості жінок у керівництві компанії, відтак, є першочерговим завданням і пріоритетом.  Із цією метою вже запроваджений ряд ініціатив, однією з яких є «Школа жіночого лідерства», покликана створити керівний кадровий резерв із числа працівниць комбінату.

Серед програм, які планують запровадити, – стимулювання виходу чоловіків у відпустку для догляду за дитиною принаймні на частину її тривалості, передбаченої державою. Це має стати практично безпрецедентним проектом серед українських промислових підприємств.

Іншим напрямком роботи підприємства є заохочення учениць місцевих шкіл до поглибленого вивчення предметів фізико-математичного і природничого спрямування, які часто вважають «не жіночими». 

У Полтавському ГЗК твердо переконані: усі повинні мати рівні шанси стати і кваліфікованим фахівцем, і керівником.

Нагадаємо, Лідер галузі святкує 50-річчя: про минуле та майбутне Полтавського ГЗК компанії Ferrexpo.

 Компанія FERREXPO надала засоби захисту лікарям та медикам в ОТГ Полтавщини.

Також: Ferrexpo виділить 2,5 млн доларів США допомоги для боротьби з коронавірусом.

 

 

ПрАТ "Полтавський ГЗК"

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться