Кременчуцька газета
Неділя, 24 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Померла відома кременчужанка, яка десятиліття очолювала Кременчуцьку трикотажну фабрику і стояла у витоків Інституту економіки та інформаційних технологій

25 лютого 2023 12:10

Вчора пішла у Засвіти відома не лише у нашому місті, а й в інших країнах Європи кременчужанка Ангеліна Володимирівна ВЛАСОВА.

Вона не одне десятиліття очолювала Кременчуцьку трикотажну фабрику, сприяла будівництву сучасної фабрики трикотажного полотна.

Працюючи директоркою трикотажної фабрики, збудувала спальний корпус у Дитячому оздоровчому таборі «Чайка» на Пивисі, де щороку відпочивали діти працівників фабрики. Для табористів і вожатих «Чайки» працівники фабрики розробляли і шили щоденну і спеціальну форму, в яку одягалися відпочиваючі на святкові заходи табору. З року в рік для дітей купувалися ігри, спортивний інвентар тощо.

Ангеліна Володимирівна була однією з перших біля витоків першого на Полтавщині приватного вищого навчального закладу - Інституту економіки та інформаційних технологій. Майже два десятиліття працювала в Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій і управління деканом факультету довізувської підготовки, сприяла відкриттю і успішній роботі ліцею «Надія України», беззмінно працювала завідувачкою кафедрою економіки. Викладачі, студенти не лише любили, а й поважали Ангеліну Володимирівну за турботу і уважне ставлення до кожного.

За роки роботи у рідному університеті Власова А. В. написала чимало наукових робіт з економіки та інших економічних дисциплін, отримала наукову ступінь. Випустила п’ять навчальних посібників з економіки, задачники тощо. Щороку брала участь у численних Всеукраїнських і Міжнародних науково-практичних конференціях і отримувала Дипломи і нагороди.

Ангеліна Володимирівна написала і випустила у світ свої спогади, багато спілкувалася з журналістами місцевих ЗМІ, її статті друкувалися у місцевих і обласних виданнях.

Ангеліна Володимирівна має чимало державних нагород, обласних, місцевих Почесних грамот, їй було присвоєно звання «Заслужений працівник легкої промисловості».

Щире співчуття синові Володимиру, його родині висловлюють колишні викладачі КУЕІТУ, його випускники.

Найтепліші слова співчуття висловлюють спілчани Національної спілки журналістів України, Національної спілки письменників України.

До співчуттів родині А. В. Власової приєднуються журналісти Кременчуцьких ЗМІ.

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися