Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 30 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Вже ввосьме: 1 тис 600 продуктових наборів від World Central Kitchen роздали сьогодні у Кременчуці

4 серпня 2022 17:30

Добрі справи.

Сьогодні мешканці нашого міста та внутрішньо переміщені особи отримували продуктові набори від некомерційної організації World Central Kitchen*.

За словами кременчуцького волонтера Артема Марченка, це вже восьма видача, яка організована благодійним фондом «Смілива Україна», благодійним фондом Артема Марченка і іншими волонтерами.

«Сьогодні видано 1 тисяча 600 продуктових наборів для ВПО, багатодітних родин (відповідне посвідчення), люди із малозабезпечених родин», - зазначив волонтер Марченко.

Люди прийшли отримувати продуктові набори, незважаючи на рясний дощ.

Юрій Горнєв, засновник благодійного фонду «Смілива Україна» говорить, що сьогодні отримують допомогу не лише кременчужани, а й люди із навколишніх сіл.

«А вже наступного тижня організуємо видачу у 6 громадах Кременчуцького району», - зазначив він.

Артем Марченко уточнює, що  це громади Кременчуцького району , але, окрім міста Горішні Плавні.

«Склалась ситуація така, що  там видача допомоги від World Central Kitchen  під керівництвом нардепа Олексія  Мовчана. Ми не можемо туди протиснутися, аби прозоро, як в Кременчуці видавати її», - акцентує увагу Марченко.

Варто зазначити, що традиційно ця допомога надається у великій кількості, а саме - понад 1 тис 500 наборів, що складає майже 3 тис кг.

Сьогодні на пункт видачі допомоги приїхав голова Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік.

«Дуже багато запитів від громадян різних категорій як ВПО, так і місцевих мешканців, як видається гуманітарна допомога, чому так. Щоб засвідчитися, як вона видається, ми сьогодні приїхали.  Наша мета встановити порядок, за яким видається.  Так попередньо складені реєстри, тож можна прослідкувати, хто з людей отримав гуманітарну допомогу, а хто не отримав.  Це добре, адже можна запланувати, хто наступним отримуватиме гуманітарну допомогу.  І це та робота, завдяки якій можна забезпечити допомогою  всіх людей, що потребують», - говорить Лєднік.

Він зазначив, що планується видача такої гуманітарної допомоги планують і в інших громадах Кременчуцького району, але висловив впевнення, що її мають отримувати не лише ВПО, а й місцеві малозабезпечені мешканці.

«Тут може бути велика корупційна складова, як політичних, так і в інших цілях. У країні війна, тож щоб знати, хто і чим займається, має бути прозорість», - слова О.Лєдніка.

Люди, які отримали допомогу від World Central Kitchen, говороять, щу дуже вдячні за підтримку в такий нелегкий час. 

Продукція у пакетах маркована брендами волонтерського фонду. Тому продати її буде складно.

Пакети формують у складських приміщеннях близько 50 волонтерів. Загалом же задіяна велика кількість персоналу.

Варто розуміти, що в одну вантажівку, яка доставляє «гуманітарку» у Кременчук, більше, ніж 1 тис 600 наборів не вміщується. Саме тому для отримання запрошують таку кількість зареєстрованих осіб.

Зауважимо, під час повітряної тривоги гуманітарна допомога не надається. Тобто, дотримуються усі заходи безпеки. Громадян про це попереджають попередньо.

* World Central Kitchen – це некомерційна організація, яка створює стійкі системи харчування за допомогою місцевих команд. Організація підтримує населення в прифронтових територіях, переміщених українців у межах країни та в 7 інших країнах.

Нагадаємо, кременчуцькі волонтери знову роздали переселенцям та малозабезпеченим продуктові набори від World Central Kitchen.

 

Олена Ліпошко

Фото, відео Олександра Попенка


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися