Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 15 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Попри численні ляпи і недоліки фірма скандального екс-свободівця Галати набирає чи не найбільше замовлень за бюджетні гроші

 

 

3 серпня 2018 16:30

Більшість замовлень, які виконує вказана фірма, пов’язані із капітальним ремонтом тротуарів у місті.

Кременчуцькі антикорівці сьогодні оприлюднили у Фейсбуці Топ-5 підрядників Кременчука, які мають найбільше замовлень за бюджетні гроші. 

«Завдяки аналітичним системам YouControl та bi.prozorro будемо з’ясовувати, хто посідає почесне місце на пантеоні головних будівельників Кременчука за 2017-2018 роки, скільки коштів з міського бюджету було ними отримано та на які об’єкти», - обіцяють громадські активісти у КреміньАнтикор.

  

5 місце. 
ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» - 15 022 961 грн.
Серед найбільших замовлень за останні роки виділяються два об’єкти: капітальний ремонт операційного блоку хірургічного відділення (5 619 414 грн.) та хірургічного відділення першої черги (4 615 140 грн.) Кременчуцької міської дитячої лікарні.

« Потрібно зауважити, що обидва підряди були отримані підприємством за результатами проведення відкритих торгів (аукціону) на конкурентних засадах», - акцентують антикорівці. 

4 місце.
ТОВ «Будівельник» (код ЄДРПОУ - 31234033) – 17 478 775 грн.
За даними YouControl, фірма зареєстрована у Харкові, директор - Ємельяненко Юрій Олексійович. Також пан Ємельяненко є одним із засновників (доля участі – 75 %) ТОВ «Газтехбуд», яке у 2014 році працівники обласного відділення АМКУ спіймали на змові із іншим підприємством - ТОВ НВП «Теплоенергопром», під час проведення торгів вартістю 7 млн грн. на будівництво газогонів у Харківській області.

«ТОВ «Будівельник» -  фірмі з нехитрою назвою вдалося перемогти у відкритих торгах щодо реконструкції дитячого садка по вул. Генерала Манагарова, 5а вартістю 17 мільйонів. Хоча ТОВ «Будівельник» і не запропонував найнижчої ціни у зазначеній закупівлі, проте іншого учасника – ТОВ «Фабрика будинків», було дискваліфіковано», - із дослідження громадських активістів.

3 місце. 
ПП «Кремінбуд» - 18 464 832 грн.
За інформацією YouControl, підприємство зареєстроване у Кременчуці, директор та засновник – Погасій Борис Федорович.
Головний підряд, над яким має працювати вказана фірма – реконструкція Кременчуцького краєзнавчого музею за 13,82 млн. грн., який було отримано шляхом переговорної процедури (без аукціону). 

«Загалом, за період 2017-2018 рр., ПП «Кремінбуд» отримало 6 підрядів за неконкурентними процедурами (звітування про укладений договір, переговорна)», - йдеться в повідомленні «КреміньАнтикор».

Далі найцікавіше. Попри численні недоліки в роботі, скандали і обіцянки з боку міських чиновників ніколи не укладати контракти з  підприємствами скандально відомого свободівця Сергія Галати, ця фірма на другому місці.

Нагадаємо, що діяльність фірми, пов'язаної з екс-свободівцем Сергієм Галатою давно викликала нарікання. Так горе-будівельник Галата зірвав День знань в дитсадку № 32. Фірма Галати не зробила на 1 вересня ремонт садочка і, мало того, через недбалість були затоплені приміщення установи. 

Пізніше фірма сприяла затоплення будинку № 13 по вулиці Шевченка.

Під час мощення алеї в Придніпровському парку,іншу  фірму Галати «Легбудпроект» звинуватили у відхиленні від проекту і неправильному укладанні плитки.Пізніше її звинуватили в неякісній роботі на станції перекачки №17.
С.Галата до 1 січня 2017 року мав  був зробити спортзал в 11 ліцеї, але об'єкт здав тільки в березні.

Зараз же ПП «Будмонтажпроект-17» має  21 млн 518 тис 117 грн із міського бюджету. Підприємство зареєстроване у Кременчуці, керівник та засновник – Галата Сергій Васильович (за даними YouControl).

«Усі підряди (38 лотів) були отримані ПП «Будмонтажпроект-17» на основі неконкурентних процедур – шляхом звітування про укладений договір (тобто без торгів). Лише двічі за вказаний період підприємство брало участь у аукціонах під час успішно завершених торгів – і обидва рази програвало (тендер 1 - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-22-000343-c; тендер 2 - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-31-000493-c).», - акцентують увагу антикорівці. 

Загалом, більшість замовлень, які виконує вказана фірма, пов’язані із капітальним ремонтом тротуарів у місті.
Можна вважати, що С.Галата отримує найбільше замовлень. Адже на першому місці ТОВ «Будівельник» (код ЄДРПОУ - 31061880), яка має замовлення одне замовлення на суму 85 млн 454 тис 561 грн.

Фірма знаходиться у Харкові, директор – Харнам Михайло Володимирович.

«Перше місце в рейтингу вказаний підрядник отримав завдяки замовленню на будівництво міського архіву по вул. Гагаріна, 14 (63,6 млн. грн.), яке було отримано в результаті відкритих торгів. Також ТОВ «Будівельник» займався реконструкцією будівлі під новий ЦНАП за тією ж адресою», - із дослідження ГО «КреміньАнтикор».

 

 

Світлана Павленко
 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися