Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 7 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Порошенко осадив піар Малецького, коли мова зайшла про екологічний податок та безпеку від підприємств

16 березня 2019 14:30

Мер Кременчука у доповіді перед Президентом України запевняв, що влада активно цікавиться питанням зменшення викидів у місті.

Сьогодні на засіданні Ради регіонального розвитку, що проходить у Полтаві і куди завітав Президент України, слово надали і меру Кременчука Віталію Малецькому.

Промову він розпочав із тезисів про необхідність створення умов для повноцінного функціонування міста. Зокрема, повідомив про минулорічну закупівлю 74 одиниць нової техніки та обладнання для сфери ЖКГ міста. За словами мера, у Кременчуці були створені «потужні можливості для будівництва та ремонту доріг». Назвав минулорічні ремонти навіть рекордом для України. Згадав і про промисловість.

 «У нас є металургія, нафтопереробка, коксохімія, теплоенергетика, і все це накладає негативний відбиток на здоров’я кременчужан. За минулий рік у нас висаджено 150 тис. квітів. Але ми не лише висаджуємо, а й зберігаємо на кілька років, над цим активно працюють наші комунальники», - прокоментував мер.

Заторкнув градоначальник і тему, яку практично раніше не вирішувала місцева влада: про шкоду підприємств міста і низький екологічний податок. Та про те, що у екологічного податку мають бути вищі цифри, скажімо, у 75%, що було б - повідомив мер - активним компенсатором для громади міста.  

«І цей результат буде видно через кілька років. Треба створити потужні санітарні зони, які б захищали наше місто», - продовжив мер, зробивши зупинку і дочекавшись схвальних аплодисментів слухачів.

Та тут його перебив Президент зі словами:

«Не зовсім дякую. Нам треба створити механізм по екологічному податку, який залишається суб’єкту місцевого самоврядування і підприємству тоді, коли і викиди зменшуються. А коли підприємство нарощує викиди, платить, кудись місцеве  самоврядування це використовує , але екологія не покращується і коли це пропонують президенту  - то так не буде. Бо ми маємо рятувати людей. Ще раз наголошую, і це вперше я щодо цього сперечаюся. Зменшили викиди – пільга по податку і стимул для місцевого самоврядування. Не зменшили викиди – навпаки, підвищення відповідальності  і мотивація для технічного переоснащення виробництва».

Нагадаємо, кременчужани вимагали: визнати в місті екологічну катастрофу.

Онлайн: Порошенко у Полтаві виступає на засіданні Ради регіонального розвитку області.
 

Правда очі коле: на «Стіні бажань» терміново стирають критичні написи про міську владу.

Нардеп Жеваго про сморід на Молодіжному і як його побороти.

Геннадій Музика: «Проблема смороду в Кременчуці - це трагічний приклад безпорадності і бездіяльності Малецького і його команди».

Більше десятка поліцейських та чотири автівки з силовиками охороняли до 30 борців за чисте повітря у Кременчуці.

 

 

Марина Соловей

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися