Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Посол Казахстана Самат Ордабаєв у Кременчуці відвідав фабрику рукавних фільтрів

 

17 августа 2018 12:35

Керівництво фабрики звернулося до Надзвичайного і Повноважного Посла  Республіки Казахстан з пропозицією залучити ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» до програми формування експортних хабів на території Республіки Казахстан.

 

16 серпня «Фабрика рукавних фільтрів», виробник газоочисного обладнання та витратних елементів до нього, мала за честь приймати у себе Надзвичайного і Повноважного Посла  Республіки Казахстан - Самата Ордабаєва.

Відвідування підприємства відбулося під час візиту офіційної делегації до міста Кременчук, першого за часи незалежності України.

«ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» була вибрана для ознайомлення не випадково. Адже вже багато років поспіль підприємства Казахстану є нашими постійними та надійними партнерами по бізнесу.

Ми неодноразово здійснювали постачання продукції до казахських металургійних і нафтопереробних підприємств. І завжди співпраця була взаємовигідною та перспективною»,-повідомили на підприємстві.

На території фабрики послу разом з представниками КП «Кременчук-Інвест» було представлено для ознайомлення технологічні  етапи виготовлення фільтрів, надані зразки готової продукції.

Керівництво фабрики звернулося до Надзвичайного і Повноважного Посла  Республіки Казахстан з пропозицією залучити ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» до програми формування експортних хабів на території Республіки Казахстан, з метою в подальшому забезпечити просування продукції кременчуцького виробництва на ринках Центральної та Південно-Східної Азії. 

В результаті відвідин офіційної делегації з Казахстану кременчуцьке підприємство заручилося підтримкою посла в питаннях сприяння зміцненню міжнародних бізнес-відносин між нашими країнами.

 

Нагадаємо, посол Казахстану в Україні Самат Ордабаєв розповів кременчуцьким підприємцям і промисловцям, чим дихає його країна.

КрАЗ проробляє питання про спільне збіне виробництво в Казахстані. 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться