Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 4 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Потрібно обирати гідних, а не зручних!» - полковник Олександр Щербина

 

2 июля 2019 12:55

8 пунктів до кандидатів у народні депутати від військовослужбовців.

Професійний військовий, бойовий офіцер, легендарний комбат 17-го батальйону, заступник командира 57-ї бригади, який не з чуток знає все про жахи війни, про справжню відвагу, чоловічу честь та ціну даного людям слова, оприлюднив вимоги своїх бойових товаришів до кандидатів в депутати Верховної Ради України, які планують представляти інтереси кременчужан в парламенті.

Слід зазначити, що звернення комбата з позивним «Пікет» охоче підтримали члени низки волонтерських об’єднань, представники ветеранських спільнот, численні учасники бойових дій та активістів.

Волноваха, Трудівське, Моспіно, Горлівка, Майорськ, Сонцеве, Іловайськ – такими були межі «округу» офіцера Щербини, от тільки робити вибір дуже часто там доводилось, перебуваючи на межі життя та смерті.

Вимоги, що оприлюднив журналістам Олександр Щербина, на перший погляд прості й зрозумілі, проте одразу відчувається системний підхід людини, яка розуміє, що правильно віддані накази командира дуже часто допомагають врятувати сотні, а то й тисячі життів його підлеглих.

Як мовить журналістам сам Олександр Олександрович: потрібно обирати гідних, а не зручних. Мало хто знає, та комбат Щербина має три вищі освіти, серед яких і спеціальність з державного управління, а тому його позиція в питаннях визначення майбутнього складу Верховної Ради є більш, ніж фаховою.

Навіть час оприлюднення такого звернення полковника, як виявилось, має значення. Так Олександр разом зі своїми побратимами ретельно слідкують за виборчим процесом в Кременчуці, ґрунтовно вивчаючи передвиборчі програми та біографії кожного з кандидатів.

Минулого тижня сплив законний термін подання усіх необхідних документів для реєстрації кандидатом у народні депутати України, а тому цього тижня громадськість зможе побачити остаточну картину постатей, які будуть включені до виборчого бюлетеня і які вже не матимуть змоги змінити програмні положення документів, оприлюднених на сайті ЦВК чи банально спростувати свої попередні публічні заяви в засобах масової інформації.

Серед того, що пропонує виборцям і кандидатам військовий, наступне:

1. Кандидат має відкрито підтримувати ідею негайного скасування депутатської недоторканності, виступати її безпосереднім ініціатором та в рамках своїх повноважень докласти максимуму зусиль для її досягнення.

2. Кандидат жодним чином не має бути пов’язаний з Партією Регіонів та з представниками бандитського режиму Віктора Януковича, як з такими, що є основними винуватцями кривавих подій на Майдані, анексії Криму та початку окупаційної агресії Росії проти України.

3. Кожен охочий має бути обраним народним депутатом України в Кременчуці, за жодних обставин, в рамках розвитку власного бізнесу та накопичення капіталу, не повинен був отримувати ніяких преференцій в процесі прийняття рішень відповідною радою та під час розподілення бюджетних коштів.

4. Кандидат в народні депутати (якщо це чоловік), в обов’язковому порядку мав проходити службу в лавах Збройних Сил, щоб за будь-яких обставин, серед перших, бути в змозі стати на захист територіальної цілісності України.

5. Кандидат має бути готовий добровільно пройти обстеження на поліграфі, для засвідчення чистоти та прозорості намірів останнього, давши відповіді на питання, що хвилюють громадськість відповідно до його намірів балотуватися.

6. Жоден з кандидатів у депутати, не повинен мати проблем з законом, та не має бути фігурантом правопорушень, особливо таких, що пов’язані з корупційними діяннями та зрадою інтересів країни.

7. У разі невиконання положень своєї передвиборчої програми, та подальшої політики, що суперечить інтересам проукраїнських політичних сил та інтересам територіальної громади Кременчука, депутат за належно оформленим рішенням мешканців Кременчука (зібрання підписів), повинен негайно скласти свої повноваження.

8. Кандидат має бути відкритим для громади, дотримуватись та не порушувати виборче законодавство. Вести свою кампанію на принципах відкритості, чесності, прозорості та поваги не лише до виборців, а й до своїх опонентів.

 

 

Автор: Альона Душенко
https://www.telegraf.in.ua/kremenchug/2019/07/01/potrbno-obirati-gdnih-a-ne-zruchnih-polkovnik-oleksandr-scherbina_10078978.html

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться