Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 26 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Повний склад депкомісій облради: Усанова - у освітянській комісії, Фещенко - у комісії з охорони здоров’я, Москалик - у екологічній комісії

 

1 грудня 2020 18:30

Лише одна фракція у новому скликанні облради не отримала керівної посади у постійних депутатських комісіях — це «За майбутнє»

Сьогодні депутати Полтавської облради проголосували за склад постійних депутатських комісій.

Комісія з питань бюджету та управління майном — 13 депутатів:

  • Лариса Босенко (голова) — «Батьківщина»,
  • Сергій Бєлашов — «Батьківщина»,
  • Ірина Степаненко — «Батьківщина»,
  • Олександр Ващенко — «За Майбутнє»,
  • Вячеслав Стеценко — «За майбутнє»,
  • Віктор Кордубан — «Довіра»,
  • Володимир Куцовол — «Довіра»,
  • Оксана Винниченко — «ОПЗЖ»,
  • Руслан Телятник — «ОПЗЖ»,
  • Фахраддін Мухтаров — «Слуга Народу»,
  • Олександр Смірнов — «Слуга Народу»,
  • Ігор Процай — «Європейська Солідарність»,
  • Андрій Удовиченко — «Рідне місто».

Комісія з питань екології та раціонального природокористування — 13 депутатів:

  • Євген Корф (голова) — «ОПЗЖ»,
  • Сергій Мазур — «ОПЗЖ»,
  • Валерія Пантюх — «ОПЗЖ»,
  • Дмитро Кравченко — «Батьківщина»,
  • Микола Корецький — «Батьківщина»,
  • Марина Грекова — «Слуга народу»,
  • Сергій Жук — «Слуга народу»,
  • Яніна Аранчій — «Довіра»,
  • Олександр Сухань — «Довіра»,
  • Геннадій Коваленко — «За майбутнє»,
  • Іван Москалик — «За Майбутнє»,
  • Олексій Бовдир — «Рідне місто»,
  • Вячеслав Мінязєв — «Європейська Солідарність».

Комісія з питань аграрної політики та земельних відносин — 9 депутатів:

  • Іван Гришко (голова) — «Слуга народу»;
  • Олександр Руденко — «Слуга народу»;
  • Валерій Капленко — «Довіра»;
  • Валентин Несен — «Довіра»;
  • Олег Дядик — «За Майбутнє»;
  • Наталія Сук — «За Майбутнє»;
  • Юрій Мотрич — «Європейська Солідарність»;
  • Сергій Сушко — «Рідне місто»;
  • Юрій Тимоха — «Батьківщина».

Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення — 8 депутатів:

  • Олександр Кудацький (голова) — «Рідне місто»,
  • Олег Фещенко — «Рідне місто»,
  • Ольга Величко — «Слуга народу»,
  • Михайло Виноград — «Слуга народу»,
  • Вячеслав Ждан — «Слуга народу»,
  • Наталія Гранчак — «Європейська Солідарність»,
  • Людмила Корнієнко — «Довіра»,
  • Максим Середа — «За майбутнє».

Комісія питань освіти, науки та культури — 8 депутатів:

  • Олег Діденко (голова) — «Довіра»,
  • Олександр Путря — «Довіра»,
  • Наталія Сухонос — «Слуга народу»,
  • Юлія Цибульська — «Слуга народу»,
  • Руслан Богдан — «Батьківщина»,
  • Марина Василенко — «Європейська Солідарність»,
  • Ольга Усанова — «За майбутнє»,
  • Тетяна Юрченко — «Рідне місто».

Комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризму — 7 депутатів:

  • Олександр Алексюк (голова) — «ОПЗЖ»,
  • Олег Панкратьєв — «ОПЗЖ»,
  • Олег Сазонов — «ОПЗЖ»,
  • Яніна Барибіна — «Європейська Солідарність»,
  • Іван Близнюк — «Довіра»,
  • Ірина Степаненко — «Батьківщина»,
  • Руслан Проценко — «За майбутнє».

Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр — 6 депутатів:

  • Сергій Савченко (голова) — «ОПЗЖ»,
  • Віталій Бабак — «Батьківщина»,
  • Олександр Олексенко — «Батьківщина»,
  • Анатолій Попельнюх — «Рідне місто»,
  • Василь Стасовський — «Довіра»,
  • Руслан Стройний — «За майбутнє».

Комісія з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку — 6 депутатів:

  • Іван Сидоренко (голова) — «Батьківщина»,
  • Володимир Говоренко — «ОПЗЖ»,
  • Костянтин Копотун — «Довіра»,
  • Олексій Матюшенко — «За майбутнє»,
  • Людмила Мірошниченко — «Слуга народу»,
  • Юлія Устименко — «Рідне місто».

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО — 5 депутатів:

  • Микола Кульчинський (голова) — «Європейська Солідарність»,
  • Микола Бондар — «Довіра»,
  • Юрій Лебедин — «Довіра»,
  • Світлана Тарашевська — «За майбутнє»,
  • Володимир Ярошенко — «Батьківщина».

Комісія з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій — 5 депутатів:

  • Олег Хардін (голова) — «Слуга народу»,
  • Олег Баканов — «За майбутнє»,
  • Сергій Бульбаха — «Європейська Солідарність»,
  • Василь Кириченко — «Довіра»,
  • Олександр Сиверин — «ОПЗЖ».

Таким чином, депутати затвердили склад комісій та призначили голів. Заступників голів комісій призначатимуть самі комісії під час своїх окремих засідань.

 

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися