Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 3 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

ПрАТ «Кременчукгаз» вимагає від поліції розпочати розслідування за фактами систематичних несанкціонованих відключень газопостачання

 

31 июля 2020 11:25

Несанкціоновані відключення газопостачання завдали збитків у розмірі 119 тис 979 грн.

Днями ПрАТ «Кременчукгаз» звернувся до Кременчуцького відділу поліції із повідомленням про вчинення кримінального правопорушення.

Про це повідомляють у ПрАТ «Кременчукгаз».

У документі зазначили, що 8 травня 2020 року о 22.50 до Аварійно-диспетчерської служби ПрАТ «Кременчукгаз» надійшов виклик від громадянки, що проживає в с. Ковалівка Кременчуцького району. Причиною стала відсутність газу за її адресою.

Оперативно-аварійна бригада ПрАТ «Кременчукгаз», здійснивши виїзд за місцем виклику, встановила факт відключення шафового регуляторного пункту газу на спрацювання пониження тиску газу внаслідок перекриття газового крану на подачу природного газу. Унаслідок неправомірних дій невстановлених осіб без газозабезпечення залишилося 126 абонентів.

30 травня 2020 року о 7.03 до Аварійно-диспетчерської служби ПрАТ «Кременчукгаз» надійшов виклик від представника газопобутового кооперативу «Строитель-2009», що розташований в Кривушах Кременчуцького району. Причиною знову стала відсутність газу.

Оперативно-аварійна бригада на місці встановила факт перекриття запірного пристрою на подачу природнього газу. Цього разу без газозабезпечення залишилось 57 абонентів.

9 липня 2020 року о 12.34 надійшов виклик від кременчужанки, що проживає на вул. Генерала Ірінєєва буд. 15/1. Причина та ж сама – зник газ. Встановлено факт перекриття запірного пристрою на подачу природнього газу по двох стояках. Без газозабезпечення залишилося 16 квартир та офісне приміщення, що розташоване на першому поверсі будинку.

14 липня 2020 року о 13.27 надійшов виклик від громадянина, що проживає за адресою вулиця Халаменюка, 4. Так як і в решті вищевказаних адрес, у будинку не стало газу. Оперативно-аварійна бригада за місцем виклику встановила факт перекриття запірного пристрою на подачу природнього газу по 3 стояку першого під’їзду. Загалом у цьому будинку без газу залишилися 4 квартири.

19 липня 2020 року о 21.20 надійшов виклик з вул. Софіївської, 6 про те що немає газу. Встановлено факт перекриття запірного пристрою на подачу газу по 1 та 2 стояку - без газозабезпечення залишились 10 квартир.

Того ж дня, 19 липня 2020 року, о 19.24 на тій же вулиці Софіївській, в буд. 28 також зник газ.  Аварійна бригада ПрАТ «Кременчукгаз», вкотре встановила факт перекриття запірного пристрою на подачу газу по 2 стояку першого під’їзду. Без газозабезпечення залишились мешканці 6 квартир.

Факти несанкціонованого втручання в роботу газорозподільної системи зафіксовано Актами.

Газовики зазначають: вказані несанкціоновані відключення газопостачання завдали Оператору ГРМ збитків у розмірі 119 тис 979 грн. Збитки виражаються у витратах, пов’язаних з виїздом оперативної аварійної бригади, технічним обслуговуванням шафового регуляторного пункту, пуском та технічним обслуговуванням обладнання кожного відключеного споживача»

Керуючись нормами Кримінального процесуального кодексу України, з метою запобігання настання в подальшому надзвичайних ситуацій у місті та районі газова компанія вимагає правоохоронців внести вказані в даній заяві відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування.

 

 

За матеріалами прес-служби ПрАТ «Кременчукгаз»

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться