Кременчуцька газета
Неділя, 19 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Представник Омбудсмана на Полтавщині Носенко похвалив керівництво комунального телебачення Кременчука: вони виправляють свої помилки

17 квітня 2024 16:30

 

Сьогодні Кременчук відвідав Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислав Носенко. Серед іншого журналісти поскаржилися йому на те, що керівництво комунального телебачення Кременчука (в народі – «Агіт ТБ Малецького») не відповідає на запити і не завжди взагалі їх приймає.

Пан Носенко підтвердив, що зараз найчастіше до нього звертаються особи, права яких порушені в частині надання інформації.

«Скарги на не надання відповіді на запити на доступ до публічної інформації, не надання відповіді на звернення громадян нам постійно приходять і ,в тому числі, надзвичайно велика кількість їх надходить саме від представників медіа області  - від журналістів…

Наразі я б відмітив саме позитивну практику у вирішенні таких питань.

Це зумовлено тим, наприклад, якщо до нас звертається людина щодо порушення її інформаційних право певною тергромадою чи органом державної влади, ми обов'язково скеруємо відповідний лист, в якому роз'яснюємо норми законодавства і роз'яснюємо порядок, як повинні розглядатись ці запити чи звернення наших громадян.

То в майбутньому є позитивна практика саме в частині недопущення аналогічних порушень цим органам»,- сказав В.Носенко.

Він також заявив, що звернення про не отримання відповідей від комунального телебачення Кременчука у нього перебували на розгляді і була проведена відповідна роз'яснювальна робота та поновлено право заявників на отримання відповіді.

Представник Омбудсмана заявив, що в разі порушення закону він готовий притягати порушників до адмінвідповідальності, але це робиться вже тоді, коли інші кроки не дали результату.

«Тоді ми складаємо адмінпротокол, направляємо в суд за місцем розгляду. І суд вже приймає рішення накладення адміністративної стягнення чи не накладення»,- сказав В.Носенко.

Нагадаємо, Депутатка Лариса Гориславець: «Жоден заступник мера чи керівник комунального підприємства в Кременчуці не задекларував таку зарплату, як директор КТРК»

І знову про "назнімав і про наговорив": мер Кременчука здивований, що його підлеглий, директор місцевої телерадіокомпанії Перепелятник, дотягнув до його річної зарплати.

 

Олег Булашев

Фото Ігоря Борисевича


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися