Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Представники Кременчука вивчають світовий досвід інклюзивного і соціального підприємництва

 

23 ноября 2018 15:45

Взяли участь в Міжнародній конференції.

22-23 листопада 2018 року представники влади і бізнесу взяли участь у II Міжнародній конференції «Інклюзивний розвиток бізнесу: зростання, що працює для всіх».  Про це повідомили на сайті комунального підприємства «Кременчук Інвест».

У складі групи начальник управління розвитку підприємництва і торгівлі Людмила Жорняк, директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мельник, його заступник Оксана Кузьменко та інші.

У роботі конференції беруть участь представники Канади, Болгарії, України. Організатор – Проект ПРОМІС.

 У рамках конференції розглянуті практичні питання створення і підтримки соціального, жіночого і молодіжного підприємництва, економічної інтеграції вразливих груп населення.

Учасники конференції також розглянули успішний досвід діяльності підприємств інклюзивного бізнесу, засновниками  і учасниками яких є ветерани АТО.

У рамках конференції розглядалось питання, які кременчуцька делегація планує втілити в життя у нашому місті, перш за все це сприяння створенню соціальних підприємств в місті, підтримка розвитку жіночого та молодіжного підприємництва.

Також були представлені стенди-звіти організацій, які взяли участь у грантових програмах Проекту ПРОМІС з Києва, Полтави, Вінниці, Запоріжжя, Горішніх Плавнів, Хмільника, Чернігова та Кременчука.

Чималу зацікавленість викликали стенди Горішніх Плавнів, Чернігова та нашого міста.

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку продемонструвала роботу «Бюро сприяння експорту», мета діяльності якого направлена на створення умов для зростання експортного потенціалу МСП міста Кременчука шляхом розширення зовнішньоекономічних зв’язків та представленні експортерів на цільових ринках. Зразки продукції учасників проекту зацікавили учасників конференції та відвідувачів виставки.

У рамках проекту частина його учасників могла відвідати Литву та Польщу, де були створені умови для отримання фахових консультацій, презентацій продукції, вивчення ринку, проведення переговорів у форматі B2B. У рамках проекту створено 3 робочих місця, а деяким учасникам вже вдалося знайти іноземних партнерів, з якими вони продовжують опрацьовувати механізми експортування своєї продукції.

Високу оцінку проекту надали іноземні гості та депутати Полтавської обласної ради, начальник профільнього управління Полтавської ОДА Михайло Бугрій.

 

 

За інформацією джерела

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться