Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 8 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Представники Юрія Бойка у Кременчуці заявили про напад на агітаційний намет, а звинувачений Харченко пояснив, що просто взяв газети

 

25 марта 2019 15:50

23 березня інспектор відділу комунікацій Кременчуцької поліції Анна Васенко повідомила, що не було зафіксовано виклику поліції відносно даної ситуації.

Представники штабу Юрія Бойка в Кременчуці заявили про напад на агітаційний намет кандидата в Президенти з боку активістів ГО «АТО-Майдан-Кременчук», з якого забрали усю друковану агітаційну продукцію.

Повідомлення про напад на агітаційний намет Юрія Бойка з’явилось 22 березня на сторінці «Опозиційного блоку. Полтавщина» у мережі Фейсбук.

 «22 березня о 14.15 біля Центрального ринку голова громадської організації «АТО-Майдан-Кременчук» Леонід Харченко, разом з трьома, як вони люблять називати, побратимами, підійшли до намету та взяли усю агітаційну продукцію. Як вони потім пояснили нам по телефону, з метою, начебто, розповсюдження серед своїх. Ні агітатора, ні намет не чіпали», – розповів в коментарі ОПОРІ заступник керівника штабу Юрія Бойка на Полтавщині Олександр Березянський.

Леонід Харченко в розмові з представником ОПОРИ повідомив, що ніякого нападу на намет не було, а він лише взяв газети, котрі роздавали.

«В їх наметі роздають газети, люди їх беруть. Я підійшов і взяв. Взяв стільки, скільки міг донести. Чи не треба було брати?», – розповів ОПОРІ Леонід Харченко.

За словами представника Бойка, відносно цього була складена заява до поліції. Проте 23 березня інспектор відділу комунікацій Кременчуцької поліції Анна Васенко повідомила, що не було зафіксовано виклику поліції відносно даної ситуації.

«В нашому реєстрі не зафіксовано даного епізоду. Але можливо вони одразу віднесли заяву до відділення, тому нам не видно цього», – повідомила Анна Васенко.

Згідно з частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України,  хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

Крім цього, відповідно до частини 2 статті 157 Кримінального кодексу України, перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень, поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, караються обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться