Кременчуцька газета
Субота, 9 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Причини використання та переваги седації у стоматології

16 вересня 2022 18:20

 

Більшість малюків відмовляються йти до стоматолога. Саме тому перед візитом можуть капризувати або навіть влаштовувати істерики. Щоб покращити стан дитини, зменшити тривожність, а також повністю розірвати асоціації стоматолога та болю, у клініці за посиланням https://m-posmishok.com використовують медикаментозний сон.

Переваги використання седації у стоматології

Седація суттєво відрізняється від звичайного наркозу. Щоб ввести дитину у медикаментозний сон, використовують спеціальні препарати, які дозволяють уникнути страху та болю. Під час процедури дитина буде не буде повністю непритомною, але зникнуть страх та хвилювання. Такий спосіб лікування - це ідеальний варіант для дітей, що дуже бояться стоматологів, та не бажають відвідувати кабінет лікаря.

В яких випадках варто використовувати медикаментозний сон:

  • Методику використовують під час лікування пульпіту постійних зубів у дітей. Це пов'язано з тим, що для проведення лікування, необхідно відкривати канали та повністю знищувати нерв, який знаходиться всередині зуба. 

  • У дітей 6-10 років у постійних зубах можуть бути не повністю сформовані корені. Звичаї їх формування відбувається протягом двох-трьох років після того, як зуб з'явиться над поверхнею ясен. 

  • Під час лікування пульпіту, навіть після повного знищення нерву, можуть спостерігатися серйозні больові відчуття. Практично всі маніпуляції, які проводяться всередині зуба, дитина відчуває. Тому седація - це чудовий варіант лікування запущеного карієсу, пульпіту, періодонтиту постійних зубів у дітей.

Чи варто заощаджувати на лікуванні зубів у дітей?

Деякі батьки вважають, що взагалі не варто лікувати молочні зуби, бо вони все одно випадуть, а на їхньому місці з'являться постійні. Але не все так однозначно. Розвиток карієсу, а також прогресування хвороби молочних зубів, часом призводять до уражень постійних зубів. Тому навіть молочні зуби варто лікувати та постійно відвідувати стоматолога для профілактичних оглядів.

Особливо уважними потрібно бути до постійних зубів, які з'являються у дітей, починаючи з шести років. Не варто вирішувати питання шляхом видалення молочного зуба. Дитині потрібно чимось жувати їжу. При відсутності деяких молочних зубів, основне навантаження буде розподілятися на постійні зуби, що може призвести до пошкоджень або швидкого розвитку карієсу. Велика кількість порожнього місця може спровокувати формування неправильного прикусу. Саме тому найкраще звертатися за лікуванням дитячих зубів до стоматології “Майстерня посмішок”. Лікарі відносяться до своїх пацієнтів, як до членів сім'ї.

 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися