Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 4 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

ПриватБанк у Кременчуці розпочав програму швидкого кредитування громадян

 

12 сентября 2017 13:45

Швидкий кредит - це сервіс отримання бажаної суми в рамках ліміту.

 Ніхто не застрахований від форс-мажорних ситуацій – це стосується як виникнення додаткових проблем і труднощів на роботі, так і в особистому житті. Іноді виникає гостра необхідність грошових коштів, які знадобляться для вирішення проблем сплати лікарняних або комунальних рахунків, термінової купівлі якихось речей тощо. Найкращим рішенням в такій ситуації стане новий сервіс Приватбанку “Швидкий кредит”.

Швидкий кредит - це сервіс отримання бажаної суми в рамках ліміту “Оплата частинами” на будь-яку картку клієнта. Сума кредитування розділяється на термін оформлення кредиту та сплачується  регулярними платежами щомісячно. Сума швидкого кредитування може складати до 50 тис., а термін угоди - до 10 місяців.

“Ви маєте можливість взяти швидкий кредит готівкою на будь-які цілі: ремонт, відпочинок, весілля, навчання, купівлю меблів та багато іншого - все, що так вам необхідно саме зараз. Плануйте легко необхідні вам покупки і яскраві події в житті вашої родини разом з Приватбанком. Для отримання коштів клієнту необхідно звернутись в будь-яке відділення банку, де спеціалісти з обслуговування оформлять відповідну угоду та нададуть компетентну консультацію”, - говорить керівник напрямку “Оплата частинами” Кременчуцької філії ПриватБанку  Віктор Антончук.

 За даною програмою клієнт оплачує перший платіж лише через 30 днів після оформлення угоди та має можливість дострокового погашення на прозорих та чесних умовах. Зауважимо, що зарахування суми  “Швидкого кредиту” можливе на Картку для виплат, що дає можливість клієнту отримати готівку не сплативши додаткових комісій за зняття.

 За більш детальною інформацією звертайтесь в будь-яке з 25-ти  відділень ПриватБанку у Кременчуці.

 

На правах рекламы
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться